Eladó családi ház
Eger, Hatvani hóstya, Farkasvölgy utca
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Az ingatlan 1989-ben épült B38-as téglából, tetőszerkezete jó állapotú, héjazata pala.
Az alsó szinten hőszigetelt fa nyílászárók, az emeleten már műanyag ablakok vannak. A ház földszintjén egy előszoba, nappali, konyha, spejz, fürdőszoba és külön wc került kialakításra.
Az emeleten 3 hálószoba, fürdőszoba, külön wc és egy erkély található.
A ház fűtéséről egy gázkazán illetve egy vegyes tüzelésű kazán is gondoskodik.
Az udvar régebbi melléképületekkel van beépítve, de ezek elbontása után egy tágasabb, kellemes belső kert alakítható ki. Az egyik melléképület alatt száraz, boltíves tufa pince található. A házhoz tartozik egy 30m2-es garázs, mely elektromos kapuval működik.
Turisztikailag Eger legkedveltebb helyén található, ezért akár befektetésnek is alkalmas (apartman), de saját részre is minden igény kielégítő csodás otthon lehet.
Közelben bolt, óvoda, gyógyszertár.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 28. Utoljára módosítva: 2025. 10. 28.
5 szobás családi házak ára Egerben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Eger, Hatvani hóstya, Farkasvölgy utca