Astora Art House

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 4 kép 1/7
150 000 000 Ft150 M Ft 1 250 000 Ft/m2
5 szoba
120 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 640 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 269
Göbölyös Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újépítésű ingatlan Dunaharasztiban!

Dunaharaszti új építésű részén, a Bezerédi lakópark szomszédságában, kínálunk megvételre, nettó 120 nm alapterületű önálló családi házat, garázzsal, terasszal, 650 nm-es telken.

A ház belső elosztását igény szerint ön tervezheti meg a kivitelező tervezőjével. A hirdetésben szereplő alaprajz bővíthető, az ingatlan megépíttethető akár 140nm, 150nm alapterületűre.

- 140 nm-es ház vételára: 165.000.000.-Ft
- 150 nm-es ház vételára 173.000.000.-Ft

Műszaki paraméterek:
- Viablokk falazóelem,
- 10 cm-es grafit külső hőszigetelés,
- 25 cm-es födémszigetelés,
- műanyag nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel,
- padlófűtés,
- Levegő- hőszivattyú,
- választható homlokzat és cserép szín,
- igény szerint választható burkolatok,
- ház körül 60 cm-es betonjárda,
- kocsibeálló murvázva.

Átadás: szerződéskötéstől számított 8 hónap.
Kezdő önerő 20 %.

Amivel segítjük az Ön ingatlanvásárlását:
- ingyenes hitelügyintézés,
- jogi háttér,
- földhivatali ügyintézés,
- energetikai tanúsítvány,
- a vevő számára az ingatlanközvetítés ingyenes.
Irodánk 30 éves szakmai tapasztalattal áll ügyfelei rendelkezésére!

Várom szíves megkeresését! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392936

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1250 e Ft
762 e Ft -64%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
150 M Ft m Ft
149 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

69.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

88.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
75 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

295 M Ft
7 szoba
294 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

125 M Ft
6 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

159.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti