BAM Living

Eladó családi ház
Dömsöd

+ 5 kép 1/8
27 000 000 Ft27 M Ft 385 714 Ft/m2
3 szoba
70 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 330 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 635
Ács Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó felújítandó családi ház Dömsödön!
Dömsödön eladó egy 70 nem alapterületű családi ház, amely felújítás után kényelmes otthonná alakítható. Az ingatlan jó lehetőség azoknak, akik saját igényeik szerint szeretnék kialakítani otthonukat, vagy befektetésben gondolkodnak.
A ház szerkezetileg stabil, de felújítást igényel, így új tulajdonosa teljesen a saját elképzelései szerint alakíthatja ki.
Főbb jellemzők:
Alapterület: 70 m2, családi ház, vegyes falazatú, felújítandó állapot, 330m2 telek mellék épülettel,
Nyugodt, vidéki környezet!
Budapesttől kb. 45 perc autóval!
Ideális választás fiatal pároknak, családoknak vagy befektetőknek!
Irányár: 27 000 000 Ft
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is.
Referenciaszám: M324113

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
386 e Ft
544 e Ft 29%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
27 M Ft m Ft
42 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dömsöd, Szőlők útja
Eladó családi ház

Dömsöd

79.9 M Ft
5 szoba
161 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

57.5 M Ft
3 szoba
96 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79 M Ft
1 + 2 szoba
41 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

73.9 M Ft
3 + 2 szoba
108 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

24.9 M Ft
3 szoba
45 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

73.9 M Ft
5 szoba
108 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

88 M Ft
3 szoba
148 m²
Dömsöd, Tassi út
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

25.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

92.63 M Ft
4 szoba
126 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

45 M Ft
6 szoba
0 m²
Dömsöd, Falu széle