Seven Pearl

Eladó családi ház
Diósjenő, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
98 000 000 Ft98 M Ft 155 803 Ft/m2
11 szoba
629 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1078 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 634
Hanzli-Virág Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

* A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

Eladó családi ház leírása

Eladóvá vált Diósjenőn egy nettó 629,66 m2-es családi ház!

A ház egy 1078 m2-es saroktelken fekszik, csendes utcában, közel a Diósjenői-tó-hoz!
Kiváló lehetőség befektetőknek, panzió, fogadó, vendégház kialakítására, de akár több 3-4 lakássá vagy társasházzá is alakítható!
Régebben boltként, hentesként egy jól menő kifőzdével üzemelt, de már cukrászdaként is működött az ide látogatóknak, és az itt élőknek az örömére!
Egy időszakban galéria és bemutatóterem, is funkcionált az épületben, a nagy teremben számtalan rendezvény megtartására is sor került.
Családi vállalkozáshoz, de bármilyen más tevékenységet folytató vállalkozónak is, akár egy nagyobb családnak is kényelmes otthona lehet! Az épület korszerűsítésre vár, de ár-érték arányban jó lehetőség!
A nettó alapterület szintenként az alábbi képpen oszlik meg:

Az alagsor: 219,67 m2
A földszint: 204,32 m2
A felső szint: 205,67 m2
A családi ház hasznos alapterülete: 370,59 m2

A felső szint hasznos alapterülete 166,27 m2, ebben a lakrészben található 5 db külön bejárattal rendelkező szoba, a kádas fürdőszoba, külön WC, egy tusolós fürdő + WC. Található még egy 45 m2-es amerikai konyhás nappali, egy 7,5 m2-es erkély, amelyre a nappaliból és az egyik szobából egyaránt van kijárási lehetőség, egy kamra. A nappaliban található egy fatüzelésű kandalló és egy hűtő-fűtő klímaberendezés. A meleg víz bojlerrel megoldott.

A földszint 204,32 m2-es, az egyik utcai bejáratnál található egy gardróbszoba, egy szintén utcai bejáratos terem, egy nagyobb terem, ahol régebben a bolt üzemelt, itt egy 50 m2-es félig fedett terasz került kiépítésre. Található még egy nagyobb szoba, és két kisebb stúdió szoba, ahol egy kis konyharész, egy tusoló és WC is helyet kapott, itt a fűtés elektromosan lett megoldva a meleg vízről bojler gondoskodik. A házba innen is van egy bejárat a 45 m2-es nyitott terasz felől. A ház a földszinten 4 bejárattal rendelkezik, illetve a garázs és a kazánház irányából is be lehet jutni a házba.

A betonból épült alagsor 219,67 m2-es, itt található egy külső garázs és tároló, két külön bejáratú garázs, tüzelőtároló és a kazánház egy helyiségben, és egy pince.

A ház 1980-as években épült, tégla falazatú, beton cseréppel lett lefedve. A házat tágas terek jellemzik. A burkolatok a legtöbb helyen hajópadló, járólap, az egyik szoba laminált padlóval lett leburkolva. A nyílászárók fából készültek.
A házban található víz, csatorna, villany, a gáz bevezetésére van lehetőség, a gázcsonk a telken belül található. A fűtés központilag fatüzelésű kazánnal megoldott, de van lehetőség egy 500 literes automata KatkoRobot kazánnal is fűteni barna-feketeszén darálékkal, amely egy töltéssel 6 napig is képes beavatkozás nélkül tartani a meleget. Szintenként villanyóra található, 220A és 380A -as árammal van ellátva.

A kertben találhatóak magaságyások és egy fóliasátor. Parkolás az udvaron és a garázsban lehetséges.

Közlekedés: a buszmegálló 15 percre a vasútállomás, 5 percre található gyalogosan. Gépjárművel Vác 30 perc, Budapest 50 perc alatt elérhető forgalom függvényében.
Rétság 10 perc autóútra van, ahol kormányablak és földhivatal is található.
A községben van általános iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő, állatorvos, gyógyszertár, és több bolt is megtalálható.

Diósjenő fejlődő település kiváló közösségi programokkal, barátságos lakókkal! A településen megtalálható kalandpark, szabadidőpark. A környező hegyek lehetőséget adnak túrázásra, illetve a Diósjenői-tó igen közkedvelt a horgászok körében.
Nagyszerű időtöltési lehetőséget ad a nemrégiben átadásra került Ágnes Fürdőház, hamarosan a strand is felújításra kerül, amely még több kikapcsolódási lehetőséget fog nyújtani az itt élőknek és az idelátogatók számára.

Az ingatlan előre egyeztetett időpontban megtekinthető, ha felkeltettem az érdeklődését várom megtisztelő hívását a hét bármely napján!

Az alábbi szolgáltatásokkal állunk rendelkezésre ingatlan vásárlásban/eladásban:
- Ingatlanközvetítés
- Értékbecslés
- Hirdetés: profi ingatlanfotóssal, drón-felvétellel, alaprajzzal
- Szerződéskötés szervezése
- Földhivatali ügyintézés
- Ügyvéd biztosítása
- Energetikai tanúsítvány elkészítése

Hitelügyintézés: Független hiteltanácsadó díjmentesen segít kiválasztani a legmegfelelőbb hitelkonstrukciót.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 29.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Diósjenő, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Romhány, Kossuth Lajos út 70/b
Eladó családi ház

Romhány

490 M Ft
14 + 10 szoba
1000 m²
Bátonyterenye
Eladó panellakás

Bátonyterenye

18 M Ft
2 szoba
51 m²
Diósjenő
Eladó nyaraló

Diósjenő

24.9 M Ft
2 szoba
26 m²
Bátonyterenye
Eladó téglalakás

Bátonyterenye

22.5 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Salgótarján
Eladó családi ház

Salgótarján

39.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Kálló, Erzsébet királyné utca
Eladó családi ház

Kálló

28 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Diósjenő
Eladó családi ház

Diósjenő

71 M Ft
3 szoba
200 m²
Salgótarján
Eladó téglalakás

Salgótarján

13.2 M Ft
1 szoba
37 m²
Balassagyarmat
Eladó panellakás

Balassagyarmat

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
Diósjenő
Eladó családi ház

Diósjenő

93 M Ft
6 szoba
140 m²
Tolmács
Eladó családi ház

Tolmács

200 M Ft
3 + 2 szoba
142 m²
Szügy
Eladó családi ház

Szügy

250 M Ft
15 szoba
450 m²
Márkháza
Eladó családi ház

Márkháza

19.9 M Ft
3 szoba
50 m²
Romhány
Eladó családi ház

Romhány

99.5 M Ft
5 szoba
240 m²
Szátok
Eladó családi ház

Szátok

6.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Felsőpetény, Rákóczi
Eladó családi ház

Felsőpetény

160 M Ft
4 szoba
154 m²
Bánk, Bánki-tónál eladó telek 4 házzal befektetőknek!
Eladó családi ház

Bánk

420 M Ft
5875 m²
380 m²
Salgótarján
Eladó családi ház

Salgótarján

63 M Ft
5 szoba
198 m²
Bánk
Eladó családi ház

Bánk

138 M Ft
7 szoba
140 m²
Cserhátsurány
Eladó családi ház

Cserhátsurány

12 M Ft
2 szoba
55 m²
Mohora, Lékai utca
Eladó családi ház

Mohora

22 M Ft
3 szoba
90 m²
Bátonyterenye
Eladó panellakás

Bátonyterenye

9.6 M Ft
2 szoba
48 m²
Mohora
Eladó családi ház

Mohora

10 M Ft
1 szoba
65 m²
Tar
Eladó családi ház

Tar

18.9 M Ft
979 m²
85 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kétpó
Eladó családi ház

Kétpó

14.9 M Ft
1 + 2 szoba
86 m²
Csemő
Eladó családi ház

Csemő

154.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Devecser
Eladó családi ház

Devecser

44.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Szigetbecse
Eladó családi ház

Szigetbecse

129.9 M Ft
3 szoba
174 m²
Győrság
Eladó családi ház

Győrság

87.5 M Ft
4 szoba
92 m²
Szigliget
Eladó családi ház

Szigliget

299 M Ft
3 szoba
95 m²
Somlóvásárhely
Eladó családi ház

Somlóvásárhely

24.9 M Ft
2 + 1 szoba
102 m²
Vaszar
Eladó családi ház

Vaszar

110 M Ft
3 szoba
181 m²