Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Diósd

+ 7 kép 1/10
209 900 000 Ft209.9 M Ft 1 447 586 Ft/m2
4 szoba
145 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 611 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

EGYEDI HÁZ, CSEND, IMPOZÁNS KÖRNYEZET !
Diósdliget keresett részén eladó egyedi tervezésű új építésű otthon !

Az ingatlan hasznos nettó lakótere garázzsal 132,29 m2 + 26 m2 terasz .
Telek mérete 611 m2.
Az építkezés hamarosan kezdetét veszi, így végig követheti az építkezés folyamatait.
Elosztását tekintve:

1 állásos garázs, előszoba, 3 jó méretű szoba , tágas amerikai konyhás nappali részben fedett 26 m2-es teraszkapcsolattal, 2 fürdőszoba, háztartási helyiség, gardrób helyiség.
A helyiségek napfényesek, köszönhetően a jó tájolásnak és a jó méretű nyílászáróknak. Az ház aszfaltozott utcában található, rendezett házak környezetében.

Műszaki adatok:
- 30-as Porotherm tégla

- 15 cm homlokzati szigetelés

- Hőszivattyú fűtés, minden helyiségben padlófűtéssel

- 3 rétegű 6 légkamrás nyílászárók

- 1 autónak térkövezett beálló

- Riasztó előkészítése

- szaniterek

- hideg/meleg burkolatok ( 8 000-10 000 Ft/ m2 )

- beltéri ajtók 80 000 Ft/db

- bejárati ajtó 250 000 Ft-ig

EXTRÁK:
- Aluminium elektromos redőny
- 4 db klíma készülék

Ezek mind kiemelkedő minőségben és az átlagnál magasabb áron választhatóak. Árlista tőlem kérhető.

Az építkezés megtekintése után minden a házzal kapcsolatos dokumentáció rendelkezésre áll. Jelenleg alap készültségnél tart az építkezés.
Vállalkozó megbízható, rugalmas, rengeteg referencia munkával rendelkezik, amit közösen megtudunk tekinteni a nagy döntés előtt.

Tömegközlekedés, iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek perceken belül elérhetőek.

További információkért hívjon bizalommal.

Várható átadás: 2026 Tavasz

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 209900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ043652-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Diósdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Diósd m² ár
1448 e Ft
1145 e Ft -26%
Ennek az ára
Diósd átlagár
209.9 M Ft m Ft
176.2 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Diósd

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

295 M Ft
4 szoba
277 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

690 M Ft
6 szoba
393 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Diósd, Diófasor utca
Eladó családi ház

Diósd

120 M Ft
4 szoba
90 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

690 M Ft
6 szoba
393 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

250 M Ft
5 szoba
404 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

235 M Ft
5 szoba
195 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

399 M Ft
5 szoba
307 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

550 M Ft
6 szoba
393 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

189.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

690 M Ft
6 szoba
393 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

279 M Ft
6 szoba
251 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

239 M Ft
1 szoba
300 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház