Avico Greentop

Eladó családi ház
Délegyháza

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 561 875 Ft/m2
4 + 1 szoba
160 m²
építés éve:1981

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 896 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 660
Szombay Alfréd
Otp Ingatlanpont Szigetszentmiklós

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy 160 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, két szintes családi házat melyhez 896 m2-es telek tartozik. Az alsó szinten egy tágas előszoba, étkező és konyha, három hálószoba, valamint fürdőszoba WC-vel található. Az emelet szintén kényelmes elosztású: előszoba, világos nappali, külön konyha, két hálószoba és fürdőszoba WC-vel biztosítja a mindennapok kényelmét. A kialakítás lehetővé teszi, hogy a ház akár két teljesen önálló lakrészként működjön, így ideális választás lehet nagyobb családnak, két generációnak, de befektetési célra is kitűnő választás.
Az épület szerkezetileg kiváló állapotban van, a tető és a homlokzat teljes felújításon esett át, a nyílászárók műanyagra lettek cserélve. Az udvaron több melléképület és egy utcáról közvetlenül megközelíthető garázs is helyet kapott. Az házt alatt egy hatalmas pince található, valamint egy külön bejáratú helyiség, amely üzletként, irodaként vagy akár hobbiszobaként is könnyedén hasznosítható.A fűtésről gázcirkó és vegyestüzelésű kazán is gondoskodik, így a tulajdonos rugalmasan választhat a költséghatékony megoldások között, a nyári hónapokban pedig a hűtő-fűtő klíma biztosítja a komfortot.
Az ingatlan nyugodt, családias környezetben található, miközben a központ közelsége minden szükséges szolgáltatást és a jó közlekedést is garantálja. Ez a ház valódi lehetőség mindazok számára, akik tágas, több generáció számára is kényelmes otthont, vagy vállalkozási lehetőséggel kombinálható ingatlant keresnek Délegyházán.Akár azonnal birtokbavehető!
Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérem keressen nyugodtan a hét bármely napján! Irodánk teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. M310825

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
562 e Ft
764 e Ft 26%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
89.9 M Ft m Ft
179.5 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó családi házak a környékről

Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

139 M Ft
5 szoba
120 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 + 2 szoba
194 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

115 M Ft
5 szoba
155 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

61.999 M Ft
6 + 1 szoba
140 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

138.999 M Ft
5 szoba
210 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

58 M Ft
4 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

99 M Ft
5 szoba
175 m²
Délegyháza, Csendes utca 12
Eladó családi ház

Délegyháza

144.77 M Ft
4 + 1 szoba
190 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

115 M Ft
5 szoba
190 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

22.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

115 M Ft
5 szoba
155 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

129 M Ft
6 szoba
220 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12