NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Délegyháza

+ 5 kép 1/8
28 000 000 Ft28 M Ft 194 444 Ft/m2
5 szoba
144 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624958661
Duna House - Dunaharaszti
Duna House - Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Délegyházán haszonélvezettel terhelt családi ház!

Délegyháza csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 144 m²-es, 5 szobás családi házat. Az ingatlan kiváló elosztású, tágas terekkel, nagy kerttel.

Az ingatlan haszonélvezeti joggal terhelt, ezért kiemelten befektetők figyelmébe ajánljuk!

Főbb jellemzők:

    144 m² lakótér

    5 szoba

    csendes, kellemes környezet

    Délegyháza központi részén

A telek mérete 800 m2. A ház felújításra szorul, de lakható. Az ingatlant  a tulajok és haszonélvező kétgenerációs épületként használja. Külön bejárat, 2 fürdőszoba, külön szobák, külön konyha van.

Az ingatlan a haszonélvezeti jogon kívül per és tehermentes.

Ajánlom befektetők figyelmébe!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
194 e Ft
764 e Ft 75%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
28 M Ft m Ft
179.5 m Ft 84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

139 M Ft
5 szoba
120 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

99 M Ft
5 szoba
175 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

115 M Ft
5 szoba
190 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

149.9 M Ft
5 szoba
171 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

22.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

165 M Ft
4 szoba
195 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

115 M Ft
5 szoba
155 m²
Délegyháza
Eladó családi ház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Délegyháza, Csendes utca 12
Eladó családi ház

Délegyháza

144.77 M Ft
4 + 1 szoba
190 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Délegyháza
Eladó családi ház