Metrodom

Eladó családi ház
Debrecen

+ 7 kép 1/10
108 500 000 Ft108.5 M Ft 1 085 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1972

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 671 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234098
Szatmári Éva
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gyönyörű, nappali + 2 szobás családi ház eladó Kismacson – Debrecen közelében

Eladó egy igényesen kialakított, téglaépítésű családi ház Kismacson, mindössze néhány percre Debrecentől.
A napfényes, jól tervezett terek és a rendezett udvar harmonikus otthont teremtenek, ahol a kényelem és a meghittség tökéletes egyensúlyban van.

Főbb jellemzők:

Téglaépítésű, nappali + 2 szobás családi ház

Kettő fürdőszoba, ami nagy családok számára is praktikus

Tágas, világos belső terek, ideálisak mindennapi élethez és családi programokhoz

Gáz cirkó fűtés és kandalló, amelyek biztosítják az otthon melegét télen is

Csendes, rendezett udvar, ahol kikapcsolódhat a város zajától távol

Elhelyezkedés:
Kismacs ideális választás mindazoknak, akik a város közelségét és a vidéki nyugalmat szeretnék ötvözni. A természet közelsége és a kellemes környezet lehetővé teszi, hogy minden nap a pihenésről és feltöltődésről szóljon.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet családoknak, akik meghitt, kényelmes otthont keresnek zöldövezeti környezetben – mégis Debrecen szomszédságában.

Érdeklődjön bizalommal!
Örömmel válaszolok minden kérdésére és megmutatom Önnek ezt a bájos, szerethető otthont.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

3 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1085 e Ft
906 e Ft -20%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
108.5 M Ft m Ft
96.1 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba