Oasis Residence

Eladó családi ház
Debrecen

+ 3 kép 1/6
55 000 000 Ft55 M Ft 662 651 Ft/m2
4 szoba
83 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 698 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lévai Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az aszfaltozott utcában található ingatlan egy 698 m²-es telken helyezkedik el, ahol egy nettó 63 m²-es, 4 szobás, étkezős főépület, valamint egy külön bejárattal rendelkező, nettó 25 m²-es melléképület kapott helyet. A kisebb épület könnyedén lakhatásra alakítható, így az ingatlan akár kétgenerációs együttélésre vagy különálló élettér kialakítására is kiváló választás lehet.

A tégla falazatú ház folyamatos karbantartáson esett át:
– műanyag nyílászárók,
– megújult víz- és villanyhálózat,
– klíma,
– 2025-ben új lemeztető került felhelyezésre.

A fűtésről gázcirkó és vegyestüzelésű kazán gondoskodik, egy közös rendszeren keresztül, mindkét lakrészben.

A kövezett udvar rendezett, az ingatlan rövid időn belül birtokba vehető. Teljes közművel rendelkezik, jogilag rendezett, használati megosztással ellátott osztatlan közös tulajdon. Az ingatlan művelés alól kivett zártkerti besorolású, lakóingatlannal.

Ideális választás családoknak, összeköltözőknek vagy azoknak, akik nyugodt környezetben keresnek jól alakítható otthont Debrecenben!

„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, a hirdetés frissítésre kerül.”

További információért és megtekintéssel kapcsolatban várom megtisztelő megkeresését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
663 e Ft
961 e Ft 31%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
55 M Ft m Ft
145.3 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény