Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 13 kép 1/16
34 900 000 Ft34.9 M Ft 1 163 333 Ft/m2
1 szoba
30 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 895 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 268
Eladlak - Kocsis Judit
Eladlak

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecenben a Pacikert utca környékén, csendes, szép környezetben, 2 kis ház eladó. Egy 30 m2-es hőszigetelt gazdasági épület nagy, zárt terasszal és egy másik 30 m2-es melléképület, mely szintén lakhatóvá tehető.
Az ingatlan tovább alakítható.

További jellemzői:
-1996-ban épült engedéllyel, téglából , beton alappal
- kívülről hőszigetelt
- a padlástér hőszigetelt
- a tető új Lindab lemezzel fedett
- teljesen alápincézett
- a ház előtérből, fürdőszobából és 1 szobából áll ( a felújítás óta senki nem használta)
- az udvaron áll még egy kisház, amiben nyári konyha és 1 szoba van
- a fűtése kályhás, kémény van, cserépkályha is beépíthető, de a gáz is a telken van
- a telek mérete: 895 m2, gyümölcsfákkal, bokrokkal, veteménnyel
- csatorna nincs, emésztő gödör van
- a locsolásról fúrott kúttal lehet gondoskodni
- a kerítés mindenütt nagyon jó állapotú
- a környék lakott, csendes, megbízható, jó szomszédokkal
- sarki telek, közel a buszhoz

Azoknak ajánlom, akik a város közelében, természetközelben
szeretnének élni. Azonnal költözhetó, megbízható ingatlant keresnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1163 e Ft
917 e Ft -27%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
34.9 M Ft m Ft
45.6 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²