Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 12 kép 1/15
36 900 000 Ft36.9 M Ft 971 053 Ft/m2
1 szoba
38 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 699
Csőke Dániel
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen belvárosában eladó egy felújítandó 38 nm-es, utcafronti házrész, praktikus elosztással, 40 nm-es tárolóval és saját kerttel.
Debrecen szívében kínálunk megvételre egy felújítandó 38 nm-es, utcafronti házrészt, amely ideális választás lehet akár jövőbeli saját otthonnak, akár befektetésnek.

Az ingatlan praktikus elosztású: tágas szoba, étkezővel egybekötött konyha, külön spájz és fürdőszoba biztosítja a kényelmet. A fűtésről gázkonvektor, valamint egy kellemes meleget adó cserépkályha gondoskodik.

A lakáshoz tartozik egy külön lekerített, 134 nm-es kert, ahol gyümölcsfák és veteményes várja azokat, akik szeretnék élvezni a saját kert nyújtotta lehetőségeket. Emellett egy nagyméretű tároló is rendelkezésre áll, ami tovább növeli a praktikumot.

Csendes, mégis központi elhelyezkedés – minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
971 e Ft
946 e Ft -3%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
36.9 M Ft m Ft
131.8 m Ft 72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²