Oasis Residence

Eladó családi ház
Debrecen

+ 11 kép 1/14
74 900 000 Ft74.9 M Ft 902 410 Ft/m2
2 szoba
83 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 370 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Serfőző Gyula
Openhouse Ingatlan Debrecen Hadházi út 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen Vargakertben egyedi igények szerint alakítható családi ház eladó!

A családi ház Debrecen Vargakert városrészének csendes kis egyirányú utcájában található.

A telek területe 370 négyzetméter, van rajta garázs, melléképületek.

A családi ház első udvara térkövezett, több autó beállására is megfelelő hely.

A ház 83 négyzetméter alapterületű, beton alapon téglaépítésű, tetőfedés anyaga lemez, D-Ny - i tájolású.

A családi ház 2016 és 2023 között folyamatos felújításokon esett át, melyek során 10 centiméteres homlokzati szigetelést, mennyezeti szigetelést, részben egykamrás szigetelt műanyag nyílászárókat kapott, épült egy prémium fa előtető a bejárathoz, és térkövezve lett az udvar.

A házba belépve a kényelmes előtér fogad, ami egy tágas amerikai konyhás helyiségben folytatódik. Az ingatlan többi helyisége innen nyílik, egy félemelet magasságában, nevezetesen a két különálló szoba, a fürdőszoba, és egy wc. A fürdőszoba kádas kialakítású.

A családi ház előteréből a ház alatt részben elhelyezkedő 40 négyzetméteres szuterén található három különálló helyiséggel, nagy méretű ablakokkal.

Az ingatlan fűtéséről egy gázkazán gondoskodik, a hőleadás radiátorokkal biztosított. Plusz van egy vegyestüzelésű kazán is. A melegvizet villanybojler adja.

A tömegközlekedés kiváló, autóbuszmegállók a közelben. Vásárlási lehetőségek, iskolák, óvodák, orvosi rendelők a környéken.

Amennyiben csendes, nyugodt kertvárosi környezetben, fákkal övezett átmenőforgalomtól mentes utcában keresi leendő otthonát, amelyet adott esetben a saját igényeire tud szabni, alakítani, kérem hívjon bizalommal!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó debreceni családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180988

Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Energetikai tanúsítvány folyamatban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
902 e Ft
831 e Ft -9%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
74.9 M Ft m Ft
48.6 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba