Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 5 kép 1/8
149 000 000 Ft149 M Ft 1 146 154 Ft/m2
5 szoba
130 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 634 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Rácz József
Openhouse Ingatlan Debrecen Hadházi út 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy új építésű családi ház Debrecen Júliatelep frekventált részén.

Jól átgondolt elosztással, otthonosra tervezett , gyermekes családnak is ideális önálló családi ház építése elindult.
A ház családi házas övezetében , új építésű házak között található.
A ház nettó hasznos lakó területe 130 nm.
A 634 m²-es saját telekrész rendezett, térkövezett kocsibeállóval és kialakított közlekedőfelületekkel várja új tulajdonosát.
A kertkapcsolat ideális lehetőséget nyújt pihenésre, kertészkedésre vagy családi programok szervezésére.
A ház modern, esztétikus külső megjelenéssel és korszerű műszaki tartalommal épül.
A bejáraton belépve egy tágas előtér fogadja a lakókat.
A földszintes kialakítás kényelmes közlekedést biztosít a ház minden helyisége között.
A központi térben egy világos, amerikai konyhás nappali kap helyet, amely a családi élet központja lehet.
A négy külön nyíló szoba ideális háló-, gyerek- vagy dolgozószobaként is funkcionálhat.
A fürdőszobák modern és optimális kialakításúak, kádas és zuhanyzós megoldással.
A garázs közvetlenül kapcsolódik a házhoz, így kényelmes és biztonságos megoldást nyújt.
A fűtést és hűtést energiatakarékos hőszivattyús fan-coil rendszer biztosítja, alacsony rezsivel.
A hat légkamrás, háromrétegű üvegezésű műanyag nyílászárók kiváló hő- és hangszigetelést nyújtanak.
A szobák laminált parkettával, a többi helyiség minőségi járólappal kerül átadásra.
A belső terek burkolatai, beltéri ajtói és szaniterei a vevő igényei szerint választhatók.
Az ingatlan 2026 végén kerül átadásra, modern trendeket követő kivitelezéssel.
A házra CSOK és 3%-os hitel is igénybe vehető, így kiváló lehetőség pároknak és gyermekes családoknak.
A vételár tartalmazza a térkövezést és a kerítés építését is, így a ház teljesen kész állapotban kerül átadásra.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó debreceni családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.
Hivatkozási szám: #180871
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.
A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1146 e Ft
871 e Ft -32%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
149 M Ft m Ft
197.5 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Hajdúszoboszló