Astora Art House

Eladó családi ház
Debrecen, Gönczy utca

+ 7 kép 1/10
110 000 000 Ft110 M Ft 916 667 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 701
Illésné Németh Marianna
Stúdió69Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Debrecen Felső-Józsán egy ÚJ építésű,földszintes, 4 szobás 120 nm-es ,+18 nm-es garázzsal ,ENERGIATAKARÉKOS, PRÉMIUM kivitelezésű 400 m2-s telken lévő különálló családi ház.
Foglalja le most álmai otthonát és költözzön be 1 hónapon belül !
Eladási ár: 110 millió forint, KULCSRA KÉSZEN !
Ingatlan paraméterei:

- Telek: 400 m².
- Lakótér: 102 nm
- Terasz: 20 nm
-Garázs automata garázskapuval: 18 nm
- Falazat: YTONG 30 N+F tégla.
- Szigetelés: 10 cm Polisztirol.
- Fűtés: hőszivattyús rendszer padlófűtéssel.
- Hűtő fűtő klíma.
- Világítás: modern LED külső és belső területeken.
- Nyílászárók: 3 rétegű műanyag hő és hangszigetelésű.
- Prémium szaniterek.
- Prémium hideg és meleg burkolatok.
Helyiségek:
- Amerikai típusú nappali étkezővel, konyhával 33 nm-en
- 1 fürdőszoba, zuhanyzós és kádas,külön WC.
- Előszoba, háztartási helyiség, közlekedő, garázs, terasz – kerámia burkolattal.
- 3 hálószoba : 14,5 , 11, 10 nm-esek– laminált parkettával.
Kert és udvar:
- Körbekerített udvar.
- Utcafronti kerítés.
- Előkészített motoros kapu (motor nélkül).
- Parkosított udvar automata öntözővel szerelve.
- Térburkolattal ellátott udvar és a járdafelület az ingatlan körül.

Józsa,biztonságos, családias hangulatú,Debrecen kertvárosi része.
Debrecenig kiépített kerékpárút és még számos lehetőség várja az itt lakókat !!

A beruházást és kivitelezést, megbízható, és referenciákkal rendelkező vállalkozó végzi !!! Kivitelezőnk az épületre szavatosságot, illetve garanciát vállal !!
A vásárláshoz , minden támogatott és piaci hitel felhasználható,Babaváró, CSOK támogatás, illeték mentesség,melyhez segítséget nyújtunk igény esetén, független banki ügyintézőnk díjmentesen leveszi az ön válláról az ezzel járó gondokat.
További érdeklődés esetén várom hívását !

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.