Aerogate Homes

Eladó családi ház
Debrecen

+ 5 kép 1/8
112 000 000 Ft112 M Ft 896 000 Ft/m2
5 szoba
125 m²
építés éve:1979

Részletes adatok

Telekméret: 551 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234119
Muszka Sándor Vince
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen Kerekes telepen eladó két generációs, újkivitelű FELÚJÍTOTT 132 nm-es két külön bejárattal rendelkező családi ház nagy fedett terasszal, 551nm-es telken!

Helyiségei:
nappali, 4 szoba, 4 fürdőszoba, 2 konyha, fedett terasz

Főbb Jellemzői:
- homlokzat szigetelt 10 cm kőzetgyapottal
- a ház jó elrendezésű, élhető terek jellemzik.
- tetőhéjazata zsindelyes és cserepes lemez fedésű
- falszerkezet vályog illetve tégla
- műanyag nyílászárók (külsők) 3 db üvegezéssel
- belső ajtók modern esztétikus kivitelűek
- gázcirkó fűtésrendszer (radiátoros hő leadók)
- fürdőszoba 4 db modern kivitelben
- laminált parketták a szobákban
- modern gépesített konyha
- puffer tartály 300 L állandó meleg víz ellátására
- terasz (közvetlen kijárás a nappaliból)
- keleti és déli tájolású
- 551 nm telek zöld udvarral
- Kiépített bográcsozó és szalonnasütő hely

A város egyik legjobb helyén helyezkedik el az ingatlan, kiváló lehetőség!
Bevásárló központ 500 m-re, Lidl, Aldi, Tesco, Stop Shop, - óvoda, bölcsőde, iskolák a közelben.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni,
akár hétvégén is szívesen fogadom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
896 e Ft
871 e Ft -3%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
112 M Ft m Ft
197.5 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

175 M Ft
7 szoba
415 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

139 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház