Astora Art House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
295 000 000 Ft295 M Ft 1 068 841 Ft/m2
5 szoba
276 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Telekméret: 470 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Visi Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecenben, a klasszikus Nagyerdőn, a Nagyerdei körútból nyíló csendes kis utcában, 276 nm-es (+ 42 nm-es dupla garázs) alapterületű, nappali + nagy konyha-étkezős + 4 nagy hálós + 2 fürdő + wc-s + a szuterén szinten külön fürdő és wc-s, a nyolcvanas években, 470 nm-es telken épült kétszintes (+a szuterén szint) gáz-cirkó fűtéses önálló családi ház eladó.

A ház 2020-ban teljeskörű belső felújításon esett át (villany és gáz vezetékek cseréje, kondenzációs kazán,burkolatok,stb) kivéve a konyhai burkolat és a konyhaszekrény melyek régebbiek.

A ház tégla falazatán 10 cm szigetelés van, a tetőn Bramac cserép,műanyag nyílászárók redőnnyel részben rovarhálóval ellátva, van szobánként klíma, van riasztó és elektromos kapu, a szuterén szinten szauna hozzá tartozó zuhanyzóval és téglával kirakott borospince található valamint 42 nm-es 2 állásos garázs, a parkosított kertben szalonnasütő és kiépített öntözőrendszer, kerti csap.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1069 e Ft
871 e Ft -23%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
295 M Ft m Ft
197.5 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²