Seven Pearl

Eladó családi ház
Debrecen, Homokkert

+ 2 kép 1/5
139 000 000 Ft139 M Ft 1 007 246 Ft/m2
4 szoba
138 m²

Részletes adatok

Telekméret: 596 m2
Parkolás: Garázs
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 977
t-zoltan
All In

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű, önálló családi ház eladó Debrecenben!

Debrecen egyik közkedvelt városrészében, Homokkertben kínálunk megvételre egy magas műszaki tartalommal tervezett, földszintes, 3 szoba + nappalis családi házat. Az ingatlan kulcsrakész állapotban, 2026 végére készül el.

A ház bruttó 138 m², nettó 111 m² alapterületű, melyhez 596 m²-es, kizárólagos használatú telekrész tartozik.

A modern otthon hőszivattyús padlófűtéssel és mennyezeti hűtéssel, valamint Schüco prémium nyílászárókkal és rejtett redőnyökkel épül, így rendkívül alacsony rezsiköltséggel fenntartható.

Az épület falazata Viablokk D300 37,5 NF+GT falazóblokk, amely kellemes hőérzetet, kiegyensúlyozott mikroklímát és egészséges, környezetbarát lakókörnyezetet biztosít.

A kivitelezés kiváló minőségét több mint egy évtizedes tapasztalattal és referenciákkal rendelkező generálkivitelező garantálja.

A kulcsrakész ár az alábbiakat is tartalmazza:

- konyhabútor 1.000.000 Ft értékben,

- térkövezés 100 m²-ig.

További információért vagy megtekintési időpont egyeztetéséhez keressen bizalommal – hétvégén is elérhető vagyok!

CSOK Plusz és Babaváró támogatás, valamint banki hitellehetőségek elérhetők, bankfüggetlen hitelügyintézőnk díjmentesen áll rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 09. Utoljára módosítva: 2026. 04. 10.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1007 e Ft
961 e Ft -5%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
139 M Ft m Ft
145.3 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Homokkert

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca