Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen, Belváros, Vadaskert utca

+ 5 kép 1/8
39 900 000 Ft39.9 M Ft 665 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 1256 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234119
Muszka Sándor Vince
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben TELJESEN FELÚJÍTOTT 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken!

Zártkerti művelés alól KIVETT területű megjelölés a tulajdoni lapon!

Helyiségei:
- nappali, szoba, konyha - étkező, fürdőszoba, wc, kamra,2 előszoba, folyosó
- filagória (4mx 4m)

Főbb Jellemzői:
- vasalt betonalap
- falazata 30-as tégla
- födémszerkezet fagerendás
- tetőhéjazat bordó cserepes-lemez
- homlokzatszigetelés dryvit rendszerű
- padlás szigetelt  therwoolin 15 cm-es 
- ház-körüli 50 cm-es járda
- ház-körüli új esőcsatorna
- hőszigetelt külső nyílászárók
- redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt
- fürdőszoba új (trendnek megfelelő))
- fűtés gázcirkó - radiátorok
- turbó gázkazán (24 KW-os)
- víz-villanyrendszer cserélve
- parketta laminált
- nyugati tájolás
- városi vezetékes víz- plusz fúrt kút

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni,
akár hétvégén is szívesen fogadom hívását.

BIZTOS HITEL-TANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.

Eladó ingatlanok Debrecenben, a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
www.dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
665 e Ft
599 e Ft -11%
871 e Ft 24%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
39.9 M Ft m Ft
35.4 m Ft -13%
197.5 m Ft 80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros, Vadaskert utca

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen