Avico Greentop

Eladó családi ház
Debrecen

+ 11 kép 1/14
125 000 000 Ft125 M Ft 1 237 624 Ft/m2
4 szoba
101 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 601
Halközingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Már épül 2026 TAVASSZAL KÖLTÖZHETŐ!!!!Minden  lakástámogatás igénybe vehető a megvásárlásához !

A biharikert csendes egyirányú ,Faraktár utcához közeli rlszén eladó egy FÖLDSZINTES ,101NM-S+ TERASZ +GARÁZS ,nappali -ameriikai konyha -étkezős + 3 külön nyílószobás + tágas fürdőszobával ,háztartási helyigékből álló ,gáz-cirkó fűtéses (,Padló és radiátor hőleadókkal) klímás, műanyag nyílászárós tégla építésű ,cserép tetös ,MODERN  HŐSZIGETELT  CSALÁDIHÁZ! A ház jelenleg szerkezetkész állapotban van ,beépítésre kerültek a hő és hangszigetelt 3 rétegű üvegezésű nyílászárók és készülnek a válaszfalak is! Most még változtatható az egyébként nagyon jó belső elosztású , egyedi igényeknek megfelelően, ugyanígy mint a belső és külső burkolatok és színezések !

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1238 e Ft
961 e Ft -29%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
125 M Ft m Ft
145.3 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba