Astora Art House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
125 000 000 Ft125 M Ft 1 024 590 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Eitler Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen-Felsőjózsa központi részén, a Spar és a Gönczy Pál általános iskola közötti területen eladó egy 2008-ban épült, egyszintes, 122 m2-es, nappali-amerikai konyha-étkező + 3 külön nyíló egész szobás családi ház, önálló garázzsal, medencével, 16 m2 fedett terasszal, 600 m2-es telken.
További információk:
- Porotherm 38-as falazat, 5 cm hőszigetelő vakolattal, rajta nemesvakolat.
- A ház nappalija látszógerendás födémet kapott 30 cm hőszigeteléssel, míg a többi részen monolit beton födémet építettek.
- A műanyag ablakok 3 rétegű üvegezéssel készültek.
- A fűtésről kondenzációs kombi kazán, minden helyiségben padlófűtés és radiátorok is kiépítésre kerültek két külön fűtési körön, ebből fakadóan külön szabályozhatók.
- A falazat, hőszigetelés, tetőszigetelés, 3 rétegű üvegezés és a kondenzációs kazán egysége 15.000 forintos fűtési költséget jelent, ami kiemelkedően kedvező.
- Az ingatlanban helyet kapott még egy méretes gardrób szoba, kazánház és háztartási helyiség.
- A nagyobb fürdőszobában sarokkád és WC kapott helyet, a kisebbikben zuhanyzót és WC-t alakítottak ki.
- A konyhabútor gépesített, mosogatógéppel szerelt.
- A nappaliban egy 3,8 kW-os hűtő- fűtő klíma került beépítésre, a teljes házat lehűti rövid idő alatt.
- A nappali dísze egy épített kandalló, ami vízteresre lett szerelve, ezért igény szerint a központi fűtésre is csatlakoztatható.
- A 16 m2-es fedett teraszra toló-bukó szerkezettel szerelt erélyajtón keresztül juthatunk a nappaliból, de az étkezőből is megközelíthető.
- A 600 m2-es telken helyet kapott egy önálló, 16 m2-es garázs, további gépkocsikkal is be lehet állni az udvarra.
- A kert automata öntzőberendezéssel szerelt, térkőburkolatokat kapott a medence és a ház körül.
- A szemetes tárolója is épített, a ház és a medence között egy kerti tároló és sütő is helyet kapott.
- A kerítés teljes hosszában beton alapra épült tégla falazattal, közte fa berakással.
- A vételár tartalmazza a medence teljes körű felújítását, gépészetének kiépítését, hőszivattyús fűtését.

A kert tele van cserjékkel, örökzöld növényekel, fákkal, ezért teljesen intim életteret biztosít. Az ingatlan a városrész keresett részén helyezkedik el,
minden józsai célpont sétatávolságra elérhető. Megtekintési időponttal kapcsolatban és további kérdéseikkel hívják kollégánkat a hét minden napján!
Az ingatlan CSOK+, Otthon Start Program és piaci hitel képes, díjtalan és bankfüggetlen hiteltanácsadással várjuk tisztelt ügyfeleinket!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1025 e Ft
953 e Ft -7%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
125 M Ft m Ft
143.7 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca