Astora Art House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 14 kép 1/17
109 900 000 Ft109.9 M Ft 1 132 990 Ft/m2
4 szoba
97 m²
építés éve:1973

Részletes adatok

Telekméret: 784 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234086
Szabó Gabriella
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen - Alsójózsa városrészének kedvelt, kellemes utcájában kínálunk megvásárlásra egy 784 m2-es telken található, 97 m2-es, nappali+ 3 szobás, kétgenerációs családi házat.

Az ingatlan főbb jellemzői:
- beton alap,
- hőszigetelt tégla falazat,
- ízléses, felújított homlokzat és tető,
- 97 nm lakóterület,
- nappali + 3 külön nyíló szoba,
- rendkívül tágas konyha-étkező,
- fűtés gázkazán és vegyestüzelésű kazán által,
- 4 éve új villany és vízvezetékek kerültek beszerelésre,
- műanyag, hőszigetelt nyílászárók, redőnnyel és rovarhálóval ellátva,
- hűtő-fűtő klíma,
- elektromos kapu,
- melléképületek,
- garázs és fedett kocsibeálló,
- részben térkővel burkolt udvar.

Az udvaron található egy klimatizált, 48 nm-es ház is, mely tágas, 19 nm-es étkező-konyhával és két külön nyíló hálószobával rendelkezik.

Az ingatlan kiválóan szolgálhatja akár generációk összeköltözését, vagy vállalkozás üzemeltetését.

Érdeklődés esetén örömmel fogadom hívását a hét bármely napján.

Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
www.dh.hu

Referencia szám: HZ099077-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1133 e Ft
953 e Ft -19%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
109.9 M Ft m Ft
143.7 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba