Avico Greentop

Eladó családi ház
Debrecen

+ 13 kép 1/16
189 900 000 Ft189.9 M Ft 949 500 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Telekméret: 544 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 263
Fekete Julianna Renáta
Debrecen Kürtös utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában ? lakás és vállalkozás egy helyen!
Eladásra kínálunk egy kétszintes+pinceszint, iroda és lakóépületet, igény esetén egy régóta nyereségesen működő céggel együtt.
Az épület kiemelkedő műszaki állapotú és folyamatosan karbantartott.
? Földszint (100 m?): Négy irodahelyiség, előtér, két mosdó, egy zuhanyzó és egy terasz kapott helyet. Az utcafronti ablakok modern, szürke biztonsági üvegből készültek, ?francia? korlátokkal.
? Felső szint: Egy klímás amerikai konyhás nappali , két hálószoba, két fürdőszoba, mosókonyha, kamra és egy terasz található. A modern kialakítású szint akár ketté is osztható két különálló, 45 m?-es lakrésszé .
? Pinceszint (100 m?): Több helyiségből áll, ide tartozik egy 12 m?-es hűtőkamra , kisebb-nagyobb raktárak és egy 300 kg teherbírású teherlift , amely összeköti a pincét a földszinttel.
Kiemelt műszaki jellemzők:
? Az épület homlokzata hőszigetelt, 16 nyílászáró lett cserélve, a tetőszerkezet modern, hőszigetelt Terrán Zenit Carbon cserepes.
? Fűtés: Négyéves Ariston turbó kazán radiátoros fűtéssel, modern Roto tetőablakok hővédő rolóval, plusz hűtő-fűtő klíma.
? A fürdőszobák két éve lettek felújítva, az épület világítása energiatakarékos LED rendszerű .
? Az udvarra automata kapun keresztül juthatunk be, ahol 4 autó számára biztosított a parkolás , fedett beállóval.
200 m?-es udvar, ahol találunk egy 25 m?-es fűthető kis ház , amely kiváló lehet vendégháznak, illetve további tárolásra.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
További információért vagy személyes megtekintésért keressen bizalommal!

Referencia szám: M294042

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
950 e Ft
871 e Ft -9%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
189.9 M Ft m Ft
197.5 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca