Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
94 000 000 Ft94 M Ft 989 474 Ft/m2
4 szoba
95 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1150 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 481
Tóth Béla
DebOtthon Albérlet- és Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen Csapókert városrészében egy 95 m2-es, vegyesfalazatú, 3 szoba + nappalis, összkomfortos, felújítandó családi ház különálló melléképületekkel eladó!
Jellemzők:
- az ingatlan a városrész központjában, közvilágítással rendelkező, aszfaltozott, egyirányú utcában helyezkedik el, közkedvelt családi házas lakóövezet
- a telek magasabb elhelyezkedésű, enyhén lejtős, 1150 m2-es nagyságú, az utcafront 27 m széles
- a családi ház jellemzői:
- 95 m2-es alapterület, összkomfortos, vegyes falazat, kőporos külső vakolatot, jó állapotú cseréptetős héjazat, 3 fázis ,,éjszakai áram van bekötve, felújítást igényel
- a kialakított helyiségek: 3 szoba (kettő egybenyitható, egy galériás), üvegezett falú nappali, étkezőkonyha, fürdőszoba és WC egy légtérben, zárt előtér, pince
- a fűtés: gázkonvektor + elektromos hőtartó téglás kályha és cserépkályha is rendelkezésre áll
- a nyílászárók: hagyományos szerkezetűek, fából készültek, az ablakok hőszigetelő üvegezéssel és hő/fényvisszaverős fóliával ellátottak
- a fürdőszoba kádas kialakítású, a WC-vel egy légtérben található, a meleg vízellátást villanybojler biztosítja, központi vízszűrő a hálózaton
- az épület kert felőli részében található a 25 m2-es, zárt, hőszigetelt üvegezésű, fűthető, napfényes nappali (alatta a 10 m2-es pince kapott helyet)
- a melléképületek jellemzői:
- m. ép.1: kb. br. 20 m2-es alapterület, tégla falazat, kőporos külső vakolatot, cseréptetős héjazat, öt helyiségből áll (1 ezek közül fűthető, 4 ablakos), az épület tartalmaz egy kb. 5 m2-es pincét is
- m. ép.2: 3 szgk. elhelyezésére alkalmas garázs/tárolóhelyiség , cseréptetős héjazat
- a közelben található infrastrukturális lehetőségek: óvoda, iskola, orvosi rendelő, boltok, művelődési központ
- az ingatlan per-, teher és igénymentes
- a birtokba adás megegyezés szerint történik
- a helyi építési szabályzat előírásai: Lke - L/17 zóna, beépíthetőség 30 %, legnagyobb épületmagasság 6,0 m, legkisebb zöldfelület 50 %, szintterületi mutató 0,60 m2/m2, családi ház vagy két lakóegységes épület kivitelezése lehetséges
- a Hiteles Energetikai Tanúsítvány (HET) szerinti besorolás: beszerzése folyamatban

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
989 e Ft
961 e Ft -3%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
94 M Ft m Ft
145.3 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3