Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 14 kép 1/17
249 000 000 Ft249 M Ft 1 251 256 Ft/m2
4 szoba
199 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 869 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 807
Vetrócki Benjámin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Exkluzív, új építésű családi otthon Debrecen legnívósabb lakóövezetében Pallagon!

Modern otthon, nyugodt környezet, prémium életminőség.

Pallagi Lakóparkban, csendes, rendezett környezetben kínálunk megvételre egy kiváló elrendezésű, prémium műszaki tartalommal rendelkező, modern családi házat. Tökéletes választás azoknak, akik kompromisszummentes otthont keresnek - akár nagycsaládosoknak is ideális.

Főbb paraméterek:
* Telek mérete: 870 m
* Lakótér: nettó 205 m
* Teraszok: 40 m? (földszinten) + 28 m? tetőterasz
* Elrendezés: nappali + 4 hálószoba (köztük egy tágas szülői hálószoba saját fürdővel és gardróbbal)
* Fürdők: 2 teljes értékű fürdőszoba + vendég WC mindkét szinten
* Különálló mosókonyha

Kiemelkedő műszaki megoldások:
* 30 cm tégla fal + 15 cm grafitos hőszigetelés
* Monolit vasbeton födém, PIR habbal szigetelve
* 3 rétegű, színezett nyílászárók + motoros alumínium redőnyök
* Energiatakarékos hőszivattyú: padlófűtés + mennyezethűtés, helyiségenként szabályozható
* Prémium biztonsági bejárati ajtó
* Teljesen kiépített riasztó- és kamerarendszer
* Hörmann garázskapu (távirányítós)

Az ár tartalmazza a komplett kerítést és a parkosított kertet is!

Elhelyezkedés előnyei:
* Nyugodt, elegáns környék
* Kiváló közlekedés, gyors belvárosi elérés
* A közelben: óvoda, iskola, sportlétesítmények, orvosi rendelő

Várható átadás: 2025 ősz/tél

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget!
További információért, műszaki dokumentációért vagy személyes megtekintés egyeztetéséhez forduljon hozzánk bizalommal.
Kedvezményes kamatozású ingatlanvásárlási hitelek az OTP hátterével irodánkban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1251 e Ft
961 e Ft -30%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
249 M Ft m Ft
145.3 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen