City Pearl

Eladó családi ház
Debrecen

+ 16 kép 1/19
148 000 000 Ft148 M Ft 1 184 000 Ft/m2
1 + 3 szoba
125 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 920 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 268
Eladlak - Kocsis Judit
Eladlak

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debreceni álomotthon eladó a Balla-lakóparkban!

Költözzön be ebbe a 2008-ban épült, földszintes, önálló családi házba, mely egy 920 m2-es telken fekszik Debrecen egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén!

Az ingatlan főbb jellemzői:

- 125 m2-es lakótér, tágas és világos terekkel
- Átgondolt, kiváló elosztású szobák
- Ytong építőanyag, BRAMAC cserép tetőfedés
- Nappali + 3 hálószoba
- 2 fürdőszoba (kádas és zuhanyzós) + 2 WC
- Konyha és étkező egy légtérben a nappalival
- Kamra és mosókonyha a kényelmes háztartásvezetéshez
- Gázcirkó fűtés + vízteres cserépkályha (padló- és radiátoros fűtés)
- Klíma és riasztórendszer a biztonságért és komfortért
- Hőszigetelt fa nyílászárók
- 22,53 m2-es elektromos kapuval ellátott garázs
- 20 m2-es hőszigetelt faház (1 szoba + WC) a kertben
- Nagy fedett terasz
A kert paradicsomi hangulata:
Fedett terasz a kellemes kikapcsolódáshoz.
Filagória, szalonnasütő, hintaágy a családi és baráti összejövetelekhez.
Manuális öntözőrendszer a gyönyörű kertért.
Ez a családi ház tökéletes választás azok számára, akik nyugodt, békés környezetben szeretnének élni, mégis közel a városi kényelemhez.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

Hívjon bizalommal, és tekintse meg ezt a csodálatos otthont!

További információk:
Hitelfelvételben is segítek!
Megtekintés előre egyeztetett időpontban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1184 e Ft
961 e Ft -23%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
148 M Ft m Ft
145.3 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház