Oasis Residence

Eladó családi ház
Dabas

+ 17 kép 1/20
89 000 000 Ft89 M Ft 988 889 Ft/m2
3 szoba
90 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1080 m2
Fűtés: Házközponti
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Sponga Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Használja ki a 3%,-os 50 millió ft.-os Start Otthon adta lehetőségeit !!Dabas központjában!Dabas Szívében!Álmodtál már egy otthonról, ami több mint csak egy ház?Egy helyről, ahol a család minden tagja megtalálja a saját terét és a vállalkozásod is szárnyalhat? Miért különleges ez a dabasi ingatlan?
-Akár Két Generáció is elfér: Két különálló lakrész, kialakítására van lehetőség,tökéletes a nagycsaládoknak is vagy bérbeadásra.-Utcai bejáratos Üzlethelyiség: Indítsd el vállalkozásod otthonod kényelméből/ vagy add bérbe plusz jövedelem szerzés.-Fűthető Medence: Élvezd a luxust egész évben, a saját udvarodban!-Tágas Kert: Ideális hely a gyerekeknek és a baráti összejöveteleknek.-Kiváló Elhelyezkedés: Dabas központjában, minden fontos   szolgáltatás karnyújtásnyira.-Műszaki adatok:
Falak 40 cm-s téglafal,ablakok kb. 10 éve beszerelt tömör fa nyílászárók termo üveggel.Padlás üres, akár igény szerint az is beépíthető. Cseréptető fedésű Szuterén belmagassága : 225 cm, magasföldszinten: 270 cm. Fűtés: Központi fűtés gázcirkóval, illetve vegyestüzelés is lehetséges.Klíma van ,Ipari áram: 380 Volt , 3 fázissal,riasztó beépítve.Főzés: szuterén: elektromos,Magasföldszint:gáz+elektormos.Melegvíz ellátás: elektromos smart bojler. Udvara: locsolása fúrt kúttal megoldott.-2 beállásos tégla építésű garázs elektromos Hörmann garázskapuval -fűthető hátsó épület Alkalmas: műhelynek, nyári konyhának esetleg vendégháznak (2 szoba, fürdőszoba WC-vel és zuhanyzóval (kb. 40 nm))-pince (6 nm) -2 kis kerti tó-6x3 méteres, 1,3 m vízmélységű 25 m3-es telepített medence homokszűrős automata gépészettel, fűtés rendszerrel -egész udvar viacolor (Leier antique térkő), automata mobilról is távvezérelhető bejárati kapu-kb. 30 x 20 méteres (600 nm. füvesített kert), magaságyások- fa építmény, tároló (kerti szerszámokhoz) 6 m2 teljesen tehermentes Szuterén: 85 nm+ magasföldszint 75 nm-esÉrdeklődés esetén várom hívásátSponga Mária06-70-431-0007

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
989 e Ft
757 e Ft -31%
Ennek az ára
Dabas átlagár
89 M Ft m Ft
74.1 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó családi házak a környékről

Dabas
Eladó családi ház

Dabas

74.9 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

99 M Ft
5 szoba
140 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89 M Ft
3 szoba
100 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

55 M Ft
2 szoba
82 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

57 M Ft
3 szoba
100 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

60 M Ft
3 szoba
130 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

153.9 M Ft
5 + 1 szoba
213 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

58 M Ft
4 szoba
139 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

60 M Ft
3 szoba
130 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

57.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

169.99 M Ft
10 szoba
280 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Dabas
Eladó családi ház