Eladó családi ház
Csabdi
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Budapest vonzáskörzetében (M1 autópályán 35 km) bár már Fejér megyében, Csabdi központjában kínálok részben új építésű, részben teljesen felújított, átgondolt, kényelmes elrendezésű eladó családi házat.
A ház a 2000 évek elején került teljes felújításra átalakításra. A gondos tervezésnek köszönhetően az elrendezése nemcsak logikus, da nagyon kényelmes is.
Ekkor került rendezésre a domboldali kert is, mely teraszos kialakítással lett rendezve, ahol nemcsak tuják és dísznövények, de számos gyümölcsfa és bokor is telepítésre került, melyek az évek folyamán termőre is fordultak.
Maga a falu festő szépségű, a vezetése rendkívül jó, állandó felújítások, rendezések jellemzik.
A faluban jól működő óvoda és iskola segíti a lakók életét, nem hiányzik az étterem sem.
A nagybevásárlásokra a néhány km-re lévő üzletekben van lehetőség, ahol számos nagyobb üzlet közül lehet választani.
Bővebb információért hívjon, tájékoztatom!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 04. Utoljára módosítva: 2025. 09. 19.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Csabdi