BAM Living

Eladó családi ház
Cegléd

+ 16 kép 1/19
21 900 000 Ft21.9 M Ft 1 216 667 Ft/m2
2 szoba
18 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 200 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kissné Varga Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Cegléd közkedvelt horgásztavánál kínálunk megvételre egy rendezett, jól kihasználható telken elhelyezkedő horgásztanyát.

Főbb jellemzők:

- 250 nm-es, rendezett telek
- közkedvelt, jól megközelíthető elhelyezkedés
- csendes, természetközeli környezet
- villany bevezetve, fúrt kút

Épület jellemzői:
- tégla falazat
- 18 nm hasznos alapterület
- elektromos fűtés
- praktikus elrendezés
- tetőtérben kialakított hálószoba
- hétvégi tartózkodásra, pihenésre alkalmas
Egyéb előnyök:
- ideális horgászok számára
- kiváló lehetőség kikapcsolódásra
- a telek adottságai további fejlesztést, bővítést is lehetővé tesznek

Az ingatlan kiváló választás mindazok számára, akik nyugodt, vízpart közeli környezetben keresnek pihenésre alkalmas ingatlant.

További információért és megtekintésért várom megtisztelő megkeresését!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
1217 e Ft
560 e Ft -117%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
21.9 M Ft m Ft
33.1 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó családi házak a környékről

Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
250 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

85 M Ft
4 szoba
185 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

30 M Ft
1 szoba
51 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

39 M Ft
1350 m²
300 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

112 M Ft
4 szoba
123 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
210 m²
Cegléd, Nyugati kertváros, Szél utca
Eladó családi ház

Cegléd

108 M Ft
6 szoba
150 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

45 M Ft
2 szoba
117 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

195 M Ft
5 szoba
350 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd