Seven Pearl

Eladó családi ház
Cegléd

+ 17 kép 1/20
56 500 000 Ft56.5 M Ft 1 008 929 Ft/m2
2 szoba
56 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1260 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Törökné Varga Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Cegléden, a strand és aquapark szomszédságában, zöldövezeti környezetben kínálunk eladásra egy 56 nm alapterületű, galériázott, teljes körűen felújított (2025) családi házat, 12,5 nm-es pincével.

Az ingatlan jelenleg gazdasági épületként nyilvántartott, lakóházzá minősítése folyamatban van, így Ön dönthet:
vendégházként hasznosítja a kiemelkedő turisztikai adottságokkal rendelkező környéken,
vagy saját otthonként élvezi a nyugalmat és a zöld környezetet.

Műszaki tartalom:
- Falazat: szilikát + ytong
- Tető: 2×15 cm kőzetgyapot szigetelés
- Homlokzat: 20 cm AUSTROTHERM hungarocell szigetelés
- Fűtés–hűtés: klíma, H-tarifa kiépítve
- Extra: 12,5 nm pince, tárolásra vagy akár hobbyhelyiségnek is ideális

Ez a ház egyaránt szól azokhoz, akik biztonságos, jövedelmező befektetést keresnek, és azokhoz, akik a nyugalmat, a természet közelségét és a modern, energiatakarékos otthon kényelmét részesítik előnyben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
1009 e Ft
550 e Ft -83%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
56.5 M Ft m Ft
33.6 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

54 M Ft
3 szoba
150 m²
Cegléd, Belváros
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
210 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

30 M Ft
1 szoba
51 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

18 M Ft
3 szoba
65 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

39.9 M Ft
2 szoba
81 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Cegléd, Nyugati kertváros, Szél utca
Eladó családi ház

Cegléd

108 M Ft
6 szoba
150 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

45 M Ft
2 szoba
117 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

85 M Ft
4 szoba
185 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

44.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

112 M Ft
4 szoba
123 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

13 M Ft