City Pearl

Eladó családi ház
Cegléd, Belváros

+ 13 kép 1/16
64 900 000 Ft64.9 M Ft 889 041 Ft/m2
3 szoba
73 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 586 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 333
Urbán László
CasaNetWork Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A CASANETWORK CEGLÉD eladásra kínálja a 174602153 számú ceglédi 73 m2-es felújított CSALÁDI HÁZat.

ELADÓ Cegléden egy frekventált területén található felújított 73 m2 hasznos alapterületű ( + 11.2 m2 kazánház ) CSALÁDI HÁZ. Közelben található CVSE Sportpálya, TESCO, PÉKSÉG stb. Az ingatlan tégla építésű, cserép fedésű és szerkezetileg remek állapotban van. TELJESKÖRŰ felújításon esett át minden ami belül van. Ami új, villany vezetékezés, víz vezetékezés, Járólapok, csempék, festés, kapcsolók, dugaljak , külső és belső nyílászárók. Ennek okán azonnal költözhető. A 801 m2 előkertes telken megtalálhatók zárt garázs, nyitott fedett beálló, táróló és ólak. Hogy az udvar mindig szép zöld legyen egy fúrt kút biztosítja a vizet. Természetesen minden közmű rendelkezésre áll. Az ingatlan PER, TEHER és IGÉNY mentes.

Ingatlan helyiségei:

- Szoba 27 m2

- Szoba 17.9 m2

- Szoba 15.1 m2

- Konyha 4 m2

- Fürdő + Toalett 9 m2

- Kazánház 11.2 m2

Irodánk teljes körű segítséget tud nyújtani hitelekhez és az összes államilag finanszírozott családi támogatásokhoz!

Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bátran és szívesen megmutatom!

Megtekintése kizárólag előre egyeztetett időpontban lehetséges!

Amennyiben a 174602153 számú A CASANETWORK CEGLÉD által kínált CSALÁDI HÁZ vagy bármely a kínálatunkban található CSALÁDI HÁZ felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. /A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!/

Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésre.

CASANETWORK - Ingatlanban otthon vagyunk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Cegléd m² ár
889 e Ft
353 e Ft -152%
599 e Ft -49%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Cegléd átlagár
64.9 M Ft m Ft
35.6 m Ft -82%
55.8 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd, Belváros

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
250 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

112 M Ft
4 szoba
123 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

13 M Ft
2 szoba
47 m²
Cegléd, Belváros
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
210 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

85 M Ft
4 szoba
185 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

18 M Ft
3 szoba
65 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

45.2 M Ft
1 szoba
52 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

44.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Cegléd
Eladó családi ház