City Pearl

Eladó családi ház
Bugyi

80 000 000 Ft80 M Ft 1 012 658 Ft/m2
5 szoba
79 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 830 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769710
Héring Rómeó
Duna House - Halásztelek

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern, önálló új építésű családi ház Bugyi központi részén!
Eladó egy prémium műszaki tartalommal készülő, 79 m²-es önálló családi ház Bugyi egyik legkedveltebb, központi részén!
Az ingatlan modern megjelenéssel, energiatakarékos megoldásokkal és kiváló minőségű alapanyagokkal épül, ideális választás családoknak vagy azoknak, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben keresnek új otthont.
Főbb műszaki paraméterek:

30-as Via blokk főfalazat

10-es Via blokk válaszfalak

10 cm grafitos homlokzati szigetelés

10 cm padlószigetelés

25 cm födémszigetelés

Korszerű hőszivattyús rendszer

Teljes padlófűtés az egész házban

Szeglemezes tetőszerkezet

Időtálló beton cserép, választható színben

Burkolatok választhatók

A ház kiváló elhelyezkedésének köszönhetően a központ, üzletek, iskola, óvoda és egyéb fontos szolgáltatások könnyen elérhetők.
Modern technológia, alacsony fenntartás, nyugodt környezet költözzön új otthonába kompromisszumok nélkül!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Bugyin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bugyi m² ár
1013 e Ft
702 e Ft -44%
Ennek az ára
Bugyi átlagár
80 M Ft m Ft
91 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bugyi

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

130 M Ft
4 szoba
104 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

92 M Ft
5 szoba
183 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

79.9 M Ft
4 + 2 szoba
133 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

102.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

102.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

93.5 M Ft
4 szoba
117 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

75 M Ft
6 szoba
160 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

93.5 M Ft
4 szoba
117 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

45 M Ft
2 szoba
70 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

75 M Ft
6 szoba
160 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

89.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

115.2 M Ft
4 szoba