City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 3 kép 1/6
194 000 000 Ft194 M Ft 1 141 176 Ft/m2
5 szoba
170 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kovacsik Katalin
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű önálló családi ház 800 m²-es telken Ganzkertvárosban – modern műszaki tartalommal, hőszivattyús fűtéssel, garázzsal és jól élhető, családbarát terekkel.
Budapest XVIII. kerületének egyik kedvelt, kertvárosias részén, Ganzkertvárosban kínálunk megvételre egy új építésű, kétszintes, önálló családi házat, amely modern műszaki tartalommal, praktikus alaprajzzal és kivételesen jó telekmérettel várja új tulajdonosát.

A 170 m²-es, 5 szobás családi otthon egy 800 m²-es telken épül, ami új építésű házaknál ma már kifejezetten ritka és értékes adottság. Itt nemcsak egy korszerű házat kap a leendő tulajdonos, hanem valódi kertvárosi életteret is: saját kerttel, terasszal, garázzsal és jól használható külső terekkel.

Az ingatlan elrendezése a mai családi élet igényeihez igazodik. A földszinten kap helyet a tágas, 45 m²-es amerikai konyhás nappali, amely a ház központi élettere lehet: ideális családi együttlétekhez, vendégfogadáshoz és a mindennapi kényelmes élethez. Innen közvetlen kapcsolat nyílik a terasz és a kert irányába, így a belső és külső élettér természetesen kapcsolódik össze.

A földszinten található továbbá egy 30 m²-es garázs, egy külön szoba, zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, kamra, háztartási helyiség, valamint nyitott terasz. Ez a kialakítás különösen praktikus lehet azoknak, akik vendégszobát, dolgozószobát vagy akár földszinti hálót szeretnének.

Az emeleten 3 külön szoba, fürdőszoba WC-vel és közlekedő kerül kialakításra, így a család privát élettere jól elkülönül a közösségi terektől.

A ház műszaki tartalma korszerű és energiatudatos. A fűtést hőszivattyús rendszer biztosítja, a kellemes hőérzetről minden helyiségben padlófűtés gondoskodik. A napelem előkészítés, az elektromos garázskapu, valamint a riasztó-, kamera- és elektromos redőny-előkészítés tovább növeli az ingatlan értékét és kényelmét. A nappaliban elhelyezett inverteres klíma a vételár részét képezi.

Az épület tartós, minőségi anyaghasználattal készül: a teherhordó falak 30-as Porotherm téglából, a válaszfalak 10-es téglából épülnek, a külső hőszigetelés pedig 15 cm vastagságú lesz.

Nagy előny, hogy a leendő tulajdonos még saját ízlésére formálhatja az otthont: választhatók a hideg- és melegburkolatok, beltéri ajtók és szaniterek az előre meghatározott értékhatárig. Így az ingatlan nemcsak új, hanem személyre szabható otthon is lehet.

Ganzkertváros a XVIII. kerület egyik nyugodt, családi házas hangulatú része, ahol a kertvárosi életforma és a városi elérhetőség jól találkozik. A környék ideális választás lehet azoknak, akik csendesebb, zöldebb lakókörnyezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra, hogy a mindennapi szolgáltatások könnyen elérhetők legyenek. A közelben óvoda, iskola, bölcsőde, boltok és egyéb alapvető ellátások is megtalálhatók.

Az elhelyezkedés közlekedés szempontjából is kedvező: a Királyhágó utca, a Halomi út és az Üllői út közelsége jó kapcsolatot biztosít a kerület központibb részei és a főbb közlekedési útvonalak felé.

Az ingatlanhoz Otthon Start hitel és CSOK Plusz is igényelhető az egyéni jogosultsági feltételek szerint, valamint 10% önerővel foglalható, ami különösen vonzó lehet azoknak, akik új építésű, önálló családi házban gondolkodnak.

Referenciaingatlanok megtekinthetők, részletes műszaki tartalom a helyszínen kérhető.

Ajánlom azoknak, akik Budapest XVIII. kerületében keresnek modern, új építésű, önálló családi házat nagy telekkel, garázzsal, korszerű műszaki tartalommal és valódi kertvárosi életérzéssel.

Jöjjön el, nézzük meg együtt ezt az értékálló, új otthont Ganzkertvárosban!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: kovacsik.katalin@dh.hu tel: 06703666822

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1141 e Ft
774 e Ft -47%
961 e Ft -19%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
194 M Ft m Ft
161.5 m Ft -20%
236.6 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca