BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
154 900 000 Ft154.9 M Ft 1 312 712 Ft/m2
5 szoba
118 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1074 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kiss Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Amikor a város közel van, de a csend az otthon része

Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ganzkertváros zöldövezeti, nyugodt utcájában kínálok megvételre egy igazi otthon hangulatát árasztó, tetőtér-beépítéses családi házat, ahol a tér, a természet és a lehetőség egyszerre van jelen.
Ez a ház nemcsak négy fal hanem egy hely, ahol a mindennapok kényelmesen, a jövő pedig szabadon alakítható.A 118 m²-es, tégla építésű lakótér ideális választás nagyobb családok számára, vagy akár több generáció együttélésére is.
Az alsó szinten a 26,5 m²-es nappali a közös pillanatok természetes központja, amelyhez étkező és konyha, valamint 3 külön nyíló hálószoba kapcsolódik mindenki megtalálhatja a saját terét.
A 2000-ben beépített tetőtér egy külön világ: egy 24 m²-es, klímával felszerelt szoba és további padlástér biztosítja azt a rugalmasságot, amely ma már felbecsülhetetlen legyen szó dolgozószobáról, privát lakrészről vagy egy fiatal felnőtt saját életteréről.
Stabil alapok, időtálló értékek- Tégla falazat, megbízható szerkezeti állapot- Réz villanyvezetékek korszerű elektromos hálózat- FÉG gázkazán és Vaillant gázbojler stabil fűtés és melegvíz ellátás- Műanyag nyílászárók a nappaliban, a többi helyiségben fa ablakok, amelyek megőrzik a ház karakterét- Pincehelyiség praktikus tárolási lehetőségEgy kert, ami túlmutat a telekhatáronAz 1074 m²-es, parkosított, gondozott telek valódi értéke a tér és a szabadság. A kert tökéletes helyszíne lehet családi összejöveteleknek, nyári estéknek vagy egyszerűen a nyugalomnak.
A telek végéből közvetlen kijárás nyílik egy csodálatos rétre, ahol a természet a mindennapok része lehet egy ritka adottság, amely különleges életminőséget ad.A kert gondozását fúrt kút segíti, gazdaságos és praktikus megoldást biztosítva.Kényelmes parkolás, további lehetőségek- Fedett parkoló 2 autónak- Térkövezett beálló- További legalább 2 autó számára parkolási lehetőség- Különálló melléképület felújítás után műhelynek, tárolónak vagy akár önálló lakrésznek is alkalmasLokáció, ami hosszú távon is értékGanzkertváros csendes, parkos környezete ideális családok számára.Iskola, játszótér, sportolási lehetőség a közelben, tömegközlekedés mindössze 500 méterre, így a város könnyen elérhető, miközben az otthon nyugalma megmarad.Ez a ház ideális választás azok számára, akik nemcsak ingatlant, hanem valódi otthont keresnek térrel, kerttel, jövőbeni lehetőségekkel. Hívjon bizalommal, és nézze meg személyesen az ilyen adottságú otthonokat igazán érezni kell.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1313 e Ft
788 e Ft -67%
966 e Ft -36%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
154.9 M Ft m Ft
166.7 m Ft 7%
238 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XVIII. kerület, Ganztelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVIII. kerület, Szemeretelep, Szurmay tábornok utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

160 M Ft
5 szoba
220 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

145.8 M Ft
4 szoba
130 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület, Szemeretelep, Budapest XVIII. Szemeretelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás