NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 12 kép 1/15
145 800 000 Ft145.8 M Ft 1 121 538 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 738 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 219
Németh Tibor Nándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok a XVIII. kerület legkedveltebb részén, a BÓKAYTELEPEN egy 738 nm telken lévő 130 nm-es, kétgenerációs ÖNÁLLÓ családi házat garázzsal, pincével!A ház1980-as években épült, tégla falazatú. Rengeteg lehetőség rejlik az ingatlanban, igény estén a tetőtér beépítésére is van lehetőség, de a két lakrészt is könnyen egybe lehet nyitni. 2000-es évek elején külső szigetelést kapott.Tető fedése zsindelyes, tetőtéri ablakokat már beépítették (2019). Fa födémmel rendelkezik, de meg lett erősítve, a beépítést már elkezdték a jelenlegi tulajdonosok.Fűtése gáz-cirkó, mely mindkét lakrészbe gondoskodik a melegről. A kisebb lakrészben villanybojlert adja a melegvizet.Házrészek:Az első, nagyobb lakrészben (75,4 nm) egy amerikai konyhás nappali kapott helyet. Innen tudjuk a fürdőszobát és a kamrát megközelíteni, valamint a közlekedőt, ami a két teljes értékű, külön nyíló szobákhoz vezet.A hátsó, kisebbik lakrészben (36,4 nm) az étkezős konyhába érkezünk belépéskor, ahonnan a fürdőszobát, a kamrát (innen nyílik a pincelejáró) és egy nagyobb méretű szobát érünk el.A két lakrészt egy fedett, üvegezett verandán (18,5 nm) keresztül érjük el. Biztonságunkról riasztó gondoskodik.A kertgyönyörűen karbantartott, minden igényt kielégítő. Fúrt kút található benne, mely megoldja az öntözés problémáját.A telken található egy önálló garázs (18,3), de az udvarba is be lehet állni elektromos kapun keresztül.Környék, közlekedés:A közelben megtalálhatóak a mindennapi élethez szükséges üzletek. Pár perc sétára található a Lőrinc Center.Kérdés esetén kézséggel állok rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1122 e Ft
976 e Ft -15%
1073 e Ft -5%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
145.8 M Ft m Ft
140.4 m Ft -4%
151.3 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XVIII. kerület, Szemeretelep, Szurmay tábornok utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

160 M Ft
5 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
8 + 1 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

145.8 M Ft
4 szoba
130 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba