Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 4 kép 1/7
320 000 000 Ft320 M Ft 1 081 081 Ft/m2
8 + 4 szoba
296 m²

Részletes adatok

Állapot:
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Övezet: Lakóövezet
Azonosító: 2412_1692
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 542
Kabát József
Rolandred Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

BEFEKTETŐKNEK TÁRSASHÁZBAN ELADÓ LAKÁSOK,IRODÁK,ÜZLETEK!
KIZÁRÓLAG NÁLUNK ,Eladó 18. kerület egyik kedvelt részén Pestimre kertvárosában 14 lakásos társasházban 6 darab ingatlan tulajdonjoga, különböző besorolással egyben vagy akár külön -külön is.
Az ingatlanok jelenleg bérbe vannak adva hosszútávra.
Földszinten:
1 db üzlethelyiség besorolású ingatlan , 49 m2-es .
1.emelet :
1 db iroda besorolás ingatlan, 63m2-es +3 m2-es terasszal, jelenleg 1+2 fél szobásra kialakítva.
1 db 45m2+26m2-es terasz, 1+1 szobás , lakás besorolású ingatlan.
3. emelet :
1 db 41 m2-es 1+1 szobás lakás besorolású ingatlan.
1 db 38m2-es, 1 szobás padlástér besorolású ingatlan.
1db 46 m2-es 1+1 szobás ,padlástér besorolású ingatlan.
2010-ben épült a ház ,minden ingatlan külön helyrajzi számon van, és külön órákkal rendelkezik, egyedi méréssel. A házban a fűtés hőmennyiségmérős, földszinten elhelyezkedő közös kazánról, lift nincs ,jó lakóközösség. Felszíni gépkocsi beálló (3 millió Ft.) vagy fedett gépkocsi beállók (4 millió Ft.) vásárlás nem kötelező.
Kiváló infrastruktúra. Közelben iskola, óvoda, üzletek (Spar, DM, Aldi, Lidl), szolgáltató egységek (gyógyszertár, orvosi rendelő, posta). Sportolási lehetőségek, fitneszterem, játszóterek, egyéb kis üzletek. Közlekedése kiváló. Pár perc sétával a vonat és az 54,55,84E,89E,94E,254E,294E buszok megállói érhetők el.
Magyarország piacvezető hitelközvetítője által egyedi kamatkedvezményekkel és bankfüggetlen, díjmentes hitelügyintézéssel is segítjük vásárlását. Amennyiben minimum 25 millió Ft. összegű ingatlanfedezetes hitelt vesz igénybe általunk 500 Euro értékű Club Karos Spa**** wellness utalványt adunk ajándékba. (Az akció kizárólag a Money Network ügynökhálózatán keresztül beadott és folyósított jelzáloghitelekre érvényes.) Hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 15. Utoljára módosítva: 2026. 03. 29.

12 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1081 e Ft
821 e Ft -32%
1113 e Ft 3%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
320 M Ft m Ft
221.9 m Ft -44%
156.8 m Ft -104%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

145.8 M Ft
4 szoba
130 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

280 M Ft
8 szoba
382 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Klapka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.5 M Ft
1 szoba
32 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület, Lónyaytelep, Széchenyi István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
128 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

110 M Ft
6 szoba
140 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
VIII. kerület