Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
XVII. KERÜLETBEN: RÁKOSKERESZTÚR KÖZPONTJÁBAN, KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉSNÉL, ELADÓ EGY JÓ ÁLLAPOTÚ 81 NM-ES ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ, 446 NM-ES TELEKKEL, GARÁZZSAL ÉS TÁROLÓVAL.
AZ INGATLAN CSAK KÉSZPÉNZRE MEGVÁSÁROLHATÓ!
A ház 1970-ben épült téglából, beton alappal rendelkezik.
Nyílászárói műanyagok, az utcafronti két ablak műanyag redőnnyel ellátott.
Fűtését gázkonvektor biztosítja, a meleg vízről pedig villanybojler gondoskodik.
Az egyik szobában szalagparketta, a másikban pedig laminált parketta található, a többi helyiség járólappal burkolt.
A telken található egy kb. 15 nm-es tároló és egy egyállásos garázs.
Elrendezés:
3 szoba, külön bejáratú konyha + étkező, kádas fürdőszoba + WC, külön WC, előszoba, terasz (16 nm).
Környék:
2 perc sétatávolságra a városközpontból elérhető a 161, 161E, 169E, 97E, 202E, 262, 195, 161A, 162, 98, 198, 46 járatok, valamint a 908, 998, 980-as éjszakai buszok.
Irányár: 89,2 M Ft.
VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 08. Utoljára módosítva: 2026. 08. 08.
3 szobás családi házak ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr