City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 9 kép 1/12
182 900 000 Ft182.9 M Ft 962 632 Ft/m2
5 szoba
190 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 613 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Simon Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Mediterrán hangulat, modern kényelem, különleges Otthon!
Eladóvá vált a XVII. kerület egyik legkedveltebb részén, Rákoskerten ez a 2020–2023 között teljes körűen, saját igények szerint felújított családi ház. A gondos tervezés minden részletben tetten érhető: a tágas, mégis otthonos terek, a mediterrán hangulatú kialakítás és a magas műszaki színvonal együttese teszi igazán különlegessé ezt az otthont. A ház rezsije a méreteihez viszonyítva igen kedvező: Víz+gáz+villany összesen kb. 80.000 Ft.

Kiemelt jellemzők:

•Szintenként külön termosztáttal szabályozható fűtés
•A radiátorokat termosztatikus szelepekkel szerelték fel
•10 cm grafitos hőszigetelés
•Újszerű (2020-as) kondenzációs gázkazán
•Padlófűtés a teljes földszinten, radiátoros fűtés a tetőtérben
•3 klíma (nappali + hálók)
•Működő kandalló
•Elektromos redőnyök, riasztórendszer, elektromos kapu
•Szauna a földszinti fürdőben
•Fűthető-hűthető medence hőszivattyúval
•Fedett terasz a családi és baráti összejövetelekhez
•Igényes fa nyílászárók
•Felújított elektromos hálózat (3×25A)
•Öntözőrendszer előkészítve, motoros szennyvízátemelő
•Tető jó állapotban

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
963 e Ft
932 e Ft -3%
961 e Ft 0%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
182.9 M Ft m Ft
181.7 m Ft -1%
236.6 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

66.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

289.9 M Ft
5 szoba
280 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
5 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

110 M Ft
5 szoba
150 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52 M Ft
1 szoba
27 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

162 M Ft
6 szoba
227 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
5 szoba
155 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

58 M Ft
3 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház