Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XV. kerület

+ 2 kép 1/5
179 900 000 Ft179.9 M Ft 1 285 000 Ft/m2
140 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 360 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 846
Zsolnai Júlia
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapesten, a XV. kerületben kínáljuk eladásra ezt a gyönyörű, újszerű családi házat, mely ideális választás lehet családok számára
Az ingatlan 2014-ben épült, tégla szerkezettel rendelkezik, és a külső hőszigetelésnek köszönhetően energiatakarékos megoldásokkal várja új lakóit.

Kertváros részen csendes utcában elhelyezkedő ház alapterülete 140 négyzetméter, míg a telek mérete 360 négyzetméter. A dupla komfortos elrendezés maximális kényelmet biztosít, így minden családtag megtalálja a saját terét. A fűtés gázkazánnal működik, a hűtésről pedig saját split klíma gondoskodik, így az év bármely időszakában kellemes hőmérséklet várja az otthonába. Amerikai konyhás nappali étkező található és egy ablakkal rendelkező fürdőszoba.
Emeleten 4 háló és fürdő található. MInden helység igényessen lett kialakitva egyedi izléssel.

Jöjjön el, nézze meg ezt a csodás otthont, és tapasztalja meg a budapesti életstílus minden előnyét!

Az ingatlan alku képes!!!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

0 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1285 e Ft
979 e Ft -31%
1033 e Ft -24%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
179.9 M Ft m Ft
143.6 m Ft -25%
178.5 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

109.5 M Ft
4 szoba
150 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

140 M Ft
6 szoba
187 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
12 szoba
609 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

32.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

800 M Ft
11 szoba
517 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

199 M Ft
4 szoba
147 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

180 M Ft
5 szoba
140 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

75 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

200 M Ft
7 szoba
400 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

125 M Ft
3 szoba