Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XIX. kerület

+ 8 kép 1/11
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 370 588 Ft/m2
1 szoba
51 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 220 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nedeczky Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest, XIX. kerületében, a KÖKI mellett, mégis csendes utcában várja új tulajdonosát egy kétlakásos sorházban lévő 51 nm-es kertkapcsolatos, felújítandó tégla lakás.

A ház 2002-ben tetőcserén esett át, 2010-ben cserélték a villanyvezetékeket, a konyhai ablakokat és a bejárati ajtót.
A cserépkályha is 2010-ben került kialakításra.

A lakáshoz 220 nm telek tartozik.
Az udvaron egy tágas, 20 nm-es garázs is helyet kapott, de a kerten belül van még hely egy autó számára.

Készítettem egy átalakítási tervet, melyben jól látható, hogy a 27 nm-es nappali felosztása is egy élhető lehetőséget nyújt.
Így egy két szobás + étkezős lakást kaphatunk.

A KÖKI metró 3 perc sétával elérhető.

Az ingatlanban nagyon sok lehetőség rejlik!
A tetőtér beépíthető, a szoba galéria kialakítására is alkalmas.
A fűtést a zárt égésterű kombi cirkó kazán és cserépkályha is biztosítja.

2018-ban került kialakításra a cirkó fűtés és a cserépkályha és új radiátorokat, illetve új thermo üveges szigetelt fa ablakokat és új konyhabútort is kapott az ingatlan.
Cserélték a nappaliban és az étkezőben a hajópadlót,a többi helységben pedig a járólapot.

A mennyezet kőzetgyapottal szigetelt és hőtükör fóliával, emiatt nagyon gazdaságosan fűthető.

A tágas nappaliból igény szerint kialakítható kettő kisebb méretű szoba, illetve a tetőtér beépítésével kaphatunk egy 4 szoba + étkezős kétszintes lakást is, vagy igény szerint a tetőtér egy külön lakrészként is funkcionálhat.
OSP-re alkalmas.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

1 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1371 e Ft
918 e Ft -49%
1113 e Ft -23%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
34.9 m Ft -100%
156.8 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
38 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XXI. kerület, Csepel belváros, Kossuth
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

56.9 M Ft
3 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

65.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

88.9 M Ft
3 szoba
61 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
180 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Bánya
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

43.5 M Ft
1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

89.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület