NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, XIX. kerület

+ 17 kép 1/20
79 990 000 Ft79.99 M Ft 1 095 753 Ft/m2
2 + 1 szoba
73 m²
építés éve:1966

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 497 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Gerő Zsófia
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ KISPESTEN!

Felújítandó családi ház eladó a XIX. Kerület Kertvárosában, első tulajdonostól.

Az ingatlan önálló helyrajzi számmal rendelkezik, körbejárható és kiemelném: betonfödémes.

Az épület 1966 ban épült, a teljes műszaki leírás és alaprajz rendelkezésre áll.

A telek mérete 497 nm, a kert gondozott és karbantartott.

A ház tégla építésű, az épület egy része alatt pince húzódik.

FONTOS INFORMÁCIÓK:

- a telek összközműves,

- a ház felújítandó állapotú, teljes műszaki és esztétikai felújítást igényel,

- a fűtés konvektorral történik,

- a meleg vizet villanybojler adja,

- a terasz utólag lett beépítve a térképszelvényen szerepel,

- a bruttó alapterület: 92 nm.

A házba belépve a tágas étkezőbe érkezünk, ezenkívül 2 lakószoba került kialakításra, egy fél szoba, konyha, kamra, fürdő wc várja új tulajdonosait.

A pincébe belső lépcsőtérben jutunk le mely tárolónak irodának tökéletesen alkalmas.

A hasznos alapterület 73 nm, a ház szerkezetileg masszív, stabil.

A kertben 13 nm es tároló került kialakításra, ami garázsnak is átalakítható.

Az ingatlan tehermentes, szinte azonnal birtokba vehető, hitelezhető.

A környék ellátottsága kiváló, 5 perces sétával minden elérhető, ami a mindennapi élethez szükséges.

Aldi, Lidl, Bókay Kert, Soroksári Auchan, IKEA stb.

A közlekedés tekintve a KÖKI és a Határ út busszal 25 per alatt elérhető.

Elhelyezkedése miatt a ház alkalmas vállalkozási célra, székhelynek, bemutatóteremnek stb.

Várom megtisztelő hívását a hét minden napján.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben nem ér el telefonon, akkor az ingatlan referenciaszámát küldje el SMS-ben, és visszahívom, amint tudxom.

Referencia szám: HZ010796

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1096 e Ft
930 e Ft -18%
1138 e Ft 4%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.99 M Ft m Ft
95.3 m Ft 16%
101 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

850 M Ft
6 szoba
360 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

750 M Ft
6 szoba
360 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
180 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²