Astora Márvány8

Eladó családi ház
Budapest, XIX. kerület, Kispest, Endresz György utca

+ 17 kép 1/20
82 000 000 Ft82 M Ft 1 025 000 Ft/m2
3 + 1 szoba
80 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 170 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 977
Virág Alexandra
Alberlet.hu Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

„Önálló családi ház osztatlan közös telken”

Budapest XIX. kerületében, az Endresz György utcában eladó egy teljes körűen felújított, terasszal együtt bruttó 80 nm-es kerház!

Az ingatlan praktikus elosztású: nappali, konyha, étkező, 3 külön bejáratú hálószoba, kettő egész szoba, amelyek közül az egyikhez gardrób is tartozik, valamint egy félszoba, továbbá egy zuhanyzós fürdőszoba. A helyiségek világosak, jól bútorozhatók, ideális választás családok számára.

A ház téglaépítésű, műanyag nyílászárókkal és 8 cm-es külső hőszigeteléssel rendelkezik. A szobák modern, strapabíró vinil parkettával burkoltak, a többi helyiség igényes járólapot kapott.

A fűtést a nappaliban hűtő-fűtő klímaberendezés, a hálószobákban elektromos fűtőpanelek biztosítják. A meleg vízről 110 literes villanybojler gondoskodik. Az ingatlan H tarifás árammal rendelkezik, külön mérőórákkal felszerelt, valamint a gázóra is be van kötve az ingatlanba.

A telken 2 épület található, azonban a két lakóegység falai nem érnek össze, a házak között egy tároló helyezkedik el, ami nagyobb intimitást biztosít.

A 207 nm-es, körbekerített telek osztatlan közös tulajdon, ügyvédi használati megosztással. A telken található még egy kétszintes családi ház és egy melléképület. A jelentős részben térkővel burkolt saját telekrészen gépkocsi-beálló biztosított. Az ingatlan szolgalmi úton közelíthető meg.

Az ingatlan alkalmas Otthon Start hitel igénybevételére is.

Irányár: 85.000.000 Ft

Ajánlom mindazoknak, akik felújított, azonnal költözhető, jó elosztású otthont keresnek saját udvarrésszel Budapest XIX. kerületében. Megtekintésért várom hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kispest m² ár
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1025 e Ft
977 e Ft -5%
1022 e Ft 0%
1070 e Ft 4%
Ennek az ára
Kispest átlagár
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
82 M Ft m Ft
89.5 m Ft 8%
87.2 m Ft 6%
149.8 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, Kispest, Endresz György utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

750 M Ft
6 szoba
360 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
90 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
180 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIX. kerület