Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, XIX. kerület

+ 8 kép 1/11
37 500 000 Ft37.5 M Ft 669 643 Ft/m2
2 szoba
56 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 103 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gulás János István
Duna House - Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó!

Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapotú, két hálószobás ház, amelyhez 100 nm-es saját kert tartozik. Az ingatlan jelenlegi kialakítása kényelmes otthont biztosít, ugyanakkor bővítési lehetőségeinek köszönhetően a jövőben tovább alakítható az új tulajdonos igényei szerint.

A kertben több tároló is helyet kapott, amelyek praktikus megoldást nyújtanak a mindennapokban.

A környék infrastruktúrája kiemelkedő: a közelben megtalálható a 50-es villamos és a vasútállomás, a KÖKI Terminál pedig autóval vagy tömegközlekedéssel is mindössze 15 perc alatt elérhető. Nyugodt, mégis jól megközelíthető elhelyezkedésének köszönhetően ideális választás családoknak és befektetőknek egyaránt.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
670 e Ft
859 e Ft 22%
1144 e Ft 41%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
37.5 M Ft m Ft
160 m Ft 77%
81.2 m Ft 54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
152 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
180 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

750 M Ft
6 szoba
360 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
180 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

291 M Ft
6 szoba