Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XIII. kerület

+ 17 kép 1/20
290 000 000 Ft290 M Ft 1 870 968 Ft/m2
5 szoba
155 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 447 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 494
Kiss Beatrix
Otthon Pláza

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XIII. kerület legkedveltebb részén, Angyalföld-Kertvárosban prémium kategóriás családi ház medencével eladó!
Budapest XIII. kerületének csendes, zöldövezeti részén, Angyalföld-Kertvárosban kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 2021-ben teljeskörűen és igényesen felújított, kétszintes családi házat.
A 447 m²-es, gondozott, parkosított telken elhelyezkedő ingatlan 155 m² lakóterülettel rendelkezik, praktikus elrendezéssel, 5 szobával, így ideális választás családok számára is.

Főbb jellemzők:

• 155 m² lakótér
• 447 m² parkosított telek
• kétszintes kialakítás
• 5 szoba
• 2 fürdőszoba
• 3 WC
• gardróbhelyiségek
• pince, tárolók
• tehermentes ingatlan

Kiemelt extrák:

• vízforgatós medence
• hangulatos, szeparált kert egzotikus növényekkel

Műszaki tartalom:

• 2021-es teljes körű felújítás
• 15 cm homlokzati szigetelés
• tégla építésű ingatlan (részben könnyűszerkezetes bővítéssel)
• padlófűtés + radiátoros hőleadás
• dupla klíma
• gépesített konyha
• igényes beépített bútorok

Lokáció:

Kiváló infrastruktúra, nyugodt kertvárosi környezet, ugyanakkor gyors közlekedési kapcsolatok, bevásárlási lehetőségek, iskolák, óvodák a közelben.
Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik nyugodt, zöld környezetben keresnek magas színvonalú otthont Budapest egyik legnépszerűbb kerületében.
Irányár: 290 M Ft
Érdeklődni: 06 30 494 3255

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 04. 29.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1871 e Ft
1858 e Ft -1%
961 e Ft -95%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
290 M Ft m Ft
417.1 m Ft 30%
236.6 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Unoka utca
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

179.5 M Ft
5 szoba
160 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

185 M Ft
5 szoba
121 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

185 M Ft
5 szoba
121 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Menyasszony utca
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

185 M Ft
5 szoba
127 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

499 M Ft
7 szoba
181 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

970 M Ft
5 szoba
674 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

350 M Ft
5 szoba
270 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

499 M Ft
7 szoba
181 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

499 M Ft
7 szoba
181 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

997.77 M Ft
4 + 2 szoba
550 m²
XIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIII. kerület

499 M Ft
7 szoba
181 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²