City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XI. kerület

+ 17 kép 1/20
59 500 000 Ft59.5 M Ft 1 983 333 Ft/m2
2 szoba
30 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Telekméret: 2160 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lukácsi Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XI. kerület határán, zártkerti részen, a Balatoni út mellett, csendes utcában, 2160 m2-es kert és a rajta álló 30 m2-es átlagos állapotú téglaház eladó!
Az ingatlan közvetlen környezetében hétvégi házak és lakóházak is vannak.
A Balatoni út 2 perc gyalogos távolságra van, ahol buszmegálló, benzinkút, bolt található.
A telket ivóvíz minőségű fúrt kút van, ahonnan szivattyú szívja fel a vizet egy tartályba. Onnan megy be a víz a házba. Locsoláshoz van egy esővízgyűjtő is.
A csatorna nincs kiépítve, ezért emésztő van.

Aki szeretne
A házról:
*nappali tér, kandalló, klíma
*szoba
*ablakos fürdőszoba - wc, meleg víz villanybojlerrel
*a pince szinten konyha, tároló, borospince
*terasz

A kert:
* téglalap alakú, utcafronti szélesség 15,5 méter
*bekerített
*beépíthetőség 3%

Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1983 e Ft
1239 e Ft -60%
1131 e Ft -75%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.5 M Ft m Ft
316.8 m Ft 81%
81.6 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

319.9 M Ft
7 szoba
250 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

329 M Ft
7 szoba
307 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

429 M Ft
7 szoba
400 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
16 szoba
520 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

195 M Ft
6 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

329 M Ft
7 szoba
307 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

429 M Ft
8 szoba
440 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület