Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
226 000 000 Ft226 M Ft 1 674 074 Ft/m2
4 szoba
135 m²
építés éve:2017

Részletes adatok

Telekméret: 1410 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zsofka Zsófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A III. kerület egyik legkedveltebb részén, Aranyhegyen található ez a 2017-ben épült jó állapotú, duplakomfortos családi ház, csendes, zöldövezeti környezetben.

Telek mérete: 1.410 m2

A világos, napfényes ingatlan praktikus elrendezésű: 3 szoba, 1 félszoba, 2 fürdőszoba, valamint egy külön bejáratú helyiség is kialakításra került, amely irodának, vendégszobának vagy hobby helyiségnek is kiváló. A ház egész nap fényárban úszik a nagy méretű nyílászáróknak és kedvező tájolásának köszönhetően. A komfortot cirkó gázfűtés, kandalló, hűtő-fűtő klíma, valamint a hálószobák kivételével padlófűtés biztosítja. A ház két oldalán terasz található, melyek közül a közel 40 m²-es, kertkapcsolatos hátsó terasz ideális pihenésre, grillezésre és családi összejövetelekre.

A parkosított kert különleges hangulatú, számos árnyékot adó fával és termő gyümölcsfával alma, körte, barack, meggy, cseresznye és kiwi beültetve. A telken található továbbá kocsibeálló, kerékpártároló, 16 m²-es faház, magaságyások, valamint egy 28 m²-es, földbe süllyesztett üvegház is. Az ingatlan és a kert egyaránt panorámás a városra, valamint a Parlamentre is, ami igazán különleges hangulatot kölcsönöz az otthonnak.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: Aranyhegy nyugodt, természetközeli hangulata mellett minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető a közelben, beleértve bevásárlási lehetőségeket, gyógyszertárakat, orvosi rendelőket, postát, benzinkutakat és éttermeket. A közlekedés rendkívül kedvező, HÉV-, vonat- és buszkapcsolatok gyors elérést biztosítanak a város bármely pontja felé.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Zsofka Zsófia 0620-269-8685

Referencia szám: HZ052761

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1674 e Ft
1451 e Ft -15%
1070 e Ft -56%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
226 M Ft m Ft
238.8 m Ft 5%
149.8 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1100 M Ft
17 + 2 szoba
1110 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
5 szoba
300 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

457 M Ft
5 szoba
339 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

449 M Ft
5 szoba
250 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

452 M Ft
5 szoba
270 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

325 M Ft
7 szoba
268 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
8 + 2 szoba