Eladó családi ház
Budapest, III. kerület
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Csillaghegyen örökpanorámás 90 nm-es kétszintes, 4 szobás, összközműves nagypolgári villalakás, 528 nm-es telken eladó!Belépve a főbejáraton balra nyílik a konyha-étkező, s abból egy kamra és tároló.Jobbra található a wc-s fürdőszoba. A közlekedőből nyílik az erkélykapcsolatos nappali, s ebből nyílnak balra és jobbra a hálószobák.Az korabeli kőkorláttal határolt teraszra kilépve kőlépcső vezet le a gondozott kertbe, ahol szőlőlugas és gyümölcsfák találhatóak.A ház különleges hangulatát a következő helyiségek adják:konyha: 10,6 nmelőszoba: 5,7 nmfürdő: 4,2 nmszoba: 12,8 nmszoba: 14 nmszoba: 16,5 nmszoba: 8,2 nmterasz: 11 nmA ház teljes korszerűsítése szükséges: burkolatok, szaniterek, vízvezeték-rendszer, elektromos hálózat, fűtésrendszer.A cserépfedésű, téglaépítésű ház 2010-ben 5 cm-es hőszigetelést kapott.Összes lakóterület: 90 m².Telek: 528 m².Az ingatlan lakható, de felújítással csodaszép lakássá, s a félszuterén különálló lakássá alakítható, melyeknek ablakai és hatalmas erkélye a távoli dombokra, s a városra néz.Műszaki adatok:Építés éve:1950Fűtés: radiátoros, gázcirkó vezérléssel és fatüzelésű cserépkályhávalNyílászárók: dupla üveges ablakok, eredeti fa keretekkel, s fa ajtókkalMindkét szint külön, kívülről is megközelíthető.Akár kétgenerációs családoknak is jó szívvel ajánlom, akik együtt, de mégis külön szeretnének élni, illetve családoknak kamasz gyermekkel, akik igénylik a szeparált életteretA ház teljes korszerűsítése szükséges: burkolatok, szaniterek, vízvezeték-rendszer, elektromos hálózat, fűtésrendszer.A cserépfedésű, téglaépítésű ház 2010-ben 5 cm-es hőszigetelést kapott.Vállalkozó kedvű pároknak, akik otthonról dolgoznának vagy vállalkozást indítanának szintén remek lehetőség ez az örökpanorámás villaépület, valamint a kertészkedést, természetközeli életet kedvelőknek is.Kiváló az infrastruktúra: buszmegálló, vasútállomás, HÉV-megálló, bevásárlási lehetőség 10 perc autóútra van, a belváros mégis könnyen elérhető.Klasszikus elegancia, belvárosi hangulat, kivételes lehetőség!Az ingatlan tehermentes, rendezett jogi hátterű. Az ingatlan készpénzzel és banki finanszírozással is megvásárolható, melyben díjmentesen állunk rendelkezésére.
Érdekődni:
Zsipi Alex Márk
+36302683047
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 20. Utoljára módosítva: 2025. 12. 20.
5 szobás családi házak ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, III. kerület