Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 6 kép 1/9
149 000 000 Ft149 M Ft 1 490 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1934

Részletes adatok

Telekméret: 266 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Opoldusz Soma
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy erősen felújítandó ház a Bécsi úton. Az ingatlan 266nm-es telken fekszik. Az ingatlanban két különálló helyiség található. Az utcafronton üzlethelyiség, hátul egy lakás lett kialakítva, mely kertkapcsolatos.
Mint telek: 266 nm-es TELEK, bontandó házzal, 80%-100%-os beépíthetőséggel, akár kereskedelmi célú beruházás is megoldható.
Terepszint alatti beépíthetőség:100%.
Beépíthetőségi magasság: 5,5- 7,5m

Várom a megtisztelő hívását!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1490 e Ft
1389 e Ft -7%
1134 e Ft -31%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
149 M Ft m Ft
117.2 m Ft -27%
100.9 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

325 M Ft
7 szoba
268 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1490 M Ft
7 szoba
1000 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

398 M Ft
7 szoba
370 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

713.7 M Ft
8 szoba
883 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

420 M Ft
7 szoba
458 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
8 + 2 szoba
304 m²
III. kerület, Ürömhegy, Kőpor utca
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

457 M Ft
5 szoba