Astora Art House

Eladó családi ház
Budaörs

+ 10 kép 1/13
599 000 000 Ft599 M Ft 2 386 454 Ft/m2
5 szoba
251 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 685 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 317
Papp Éva
OTPip - Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Luxus életérzés Budaörs egyik legkedveltebb részén!

Újépítésű családi ház ELADÓ Budaörs-Kamaraerdőn!

Ha egy igazán modern, energiatakarékos és minden igényt kielégítő otthont keres, akkor ezt a villát érdemes megnézni!

Főbb jellemzők:
Nappali + 5 szoba
251 nm elegáns lakótér
680 nm-es, parkosított telek
Lenyűgöző panoráma

Prémium kivitelezés, jövőálló technológia:

Átgondolt, exkluzív térkialakítás:
A földszinten egy impozáns, nagy belmagasságú nappali fogad, amely két irányból is közvetlen kertkapcsolattal rendelkezik. Az amerikai konyhás étkező tökéletes helyszín a családi és baráti pillanatokhoz. A szülői háló saját fürdőszobával biztosítja a nyugalmat és privát szférát.

A nappaliból elérhető 27 nm-es galéria ideális dolgozószobának, de akár külön lakrésszé is alakítható fürdővel.

Az alsó szinten további 2 hálószoba, fürdőszoba, gardrób, mosókonyha és egy saját konditerem kap helyet.

Kültéri élmények felsőfokon:
Két nagyméretű terasz
Automata bioklimatikus pergola
Saját hőszivattyús úszómedence (7X4)
Nyári konyha a medence mellett
Tökéletes helyszín grillpartikhoz és pihenéshez

Várható átadás: 2026 július.

Ez nem csak egy ház, ez egy életstílus.
Modern design, luxus kényelem és természetközeli nyugalom egy helyen.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
2386 e Ft
1199 e Ft -99%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
599 M Ft m Ft
296 m Ft -102%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

119.9 M Ft
4 szoba
142 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
7 szoba
300 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
6 szoba
300 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

238.9 M Ft
6 szoba
320 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

295 M Ft
8 szoba
285 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budaörs, Deák F. u
Eladó családi ház

Budaörs

215 M Ft
7 szoba
196 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

169 M Ft
6 szoba
167 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

525 M Ft
8 szoba
300 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

275 M Ft
4 + 2 szoba
300 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószőlős