Avico Greentop

Eladó családi ház
Budaörs

+ 2 kép 1/5
389 000 000 Ft389 M Ft 1 620 833 Ft/m2
5 szoba
240 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 740 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 298
Dobi Gabriella
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Panorámás, új építésű családi ház Budaörs egyik legértékesebb részén

Budaörs kiemelt, csendes övezetében kínáljuk megvételre ezt a nettó 240 m²-es, déli tájolású, új építésű családi házat, amely egy 743 m²-es telken, zöld környezetben, privát útról megközelíthető elhelyezkedéssel valósul meg.
Az ingatlan kialakítása minden részletében a kényelmet, az átgondolt térszervezést és a hosszú távon is értékálló minőséget helyezi előtérbe.
Főbb jellemzők:
4 hálószoba, köztük elkülönített szülői master bedroom saját, kádas fürdőszobával (en-suite) és gardróbbal
3 fürdőszoba
Közel 70 m²-es, amerikai konyhás nappali

Közvetlen kapcsolatok a kültéri életterekhez:
21 m²-es fedett japán kert
46 m²-es, panorámás terasz
Dupla garázs, valamint több felszíni parkolóhely
Teljesen privát ingatlan, magánútról történő megközelítéssel

Az ingatlanról:
A belső elrendezés tudatos tervezés eredménye: a tágas, természetes fénnyel átjárt közösségi terek szervesen kapcsolódnak a teraszhoz és a kerthez, míg a hálószobák egy elkülönített, nyugodt lakózónában kaptak helyet.
A fedett japán kert és a panorámás terasz nem csupán kiegészítő elemek, hanem a mindennapi élet szerves részei. Ez az otthon valódi, hosszú távra tervezett életminőséget kínál.
Műszaki tartalom – prémium kivitel:
Lapostető 20 cm PIR hőszigeteléssel, PVC vízszigeteléssel
YTONG falazat 15 cm külső hőszigeteléssel, vakolt és szerelt homlokzattal
Prémium alumínium nyílászárók, háromrétegű üvegezéssel, motoros zsalúziával, szúnyoghálóval és nyitásérzékelőkkel
Hőszivattyús rendszer, padlófűtéssel és mennyezeti hűtéssel, helyiségenkénti Wi-Fi-s szabályozással
„H” tarifa, rendkívül alacsony fenntartási költségek
Központi, hővisszanyerős szellőztető rendszer
Riasztó- és videós kaputelefon előkészítés
Napelemes rendszer és elektromosautó-töltő előkészítés
Prémium burkolatok és szaniterek
Távirányítású kerti- és garázskapuk
Acél kerítés, rendezett kert, teljes körű tereprendezés
Egyedi igény szerint medence kialakítása is lehetséges
Átadás 2026 év vége

Bövebb információért várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1621 e Ft
1199 e Ft -35%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
389 M Ft m Ft
296 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

315 M Ft
5 szoba
236 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

169 M Ft
6 szoba
167 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

475 M Ft
12 szoba
560 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

194.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
7 szoba
300 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

269 M Ft
5 szoba
173 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
6 szoba
300 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs