Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budaörs

+ 16 kép 1/19
204 000 000 Ft204 M Ft 1 457 143 Ft/m2
4 szoba
140 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Telekméret: 569 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Varga Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budaörsön, központi helyen bruttó 163 nm-es önálló családi ház eladó. A telek 569 nm.

A ház teljes felújításon esett át 2013 ban, a tető 2025-ben lett beépítve.

A ház alagsorában található tároló pince, garázs.
Földszinten, konyha, étkező, nappali, kamra, fürdőszoba, hálószoba, terasz.
Emeleten 2 hálószoba, fürdőszoba.

Fűtése, elektromos norvég panel illetve légkondicionáló berendezés biztosítja.
Ezen kívül egy fa tüzelésű kályha van a nappaliban.
Új nyílászárók kerültek beépítésre.

6Kw os napelem van a házon, ami segíti a ház energia ellátását.

Pince, garázs: 72.5 nm
Földszint: 45 nm
Emelet: 45 nm
Összesen 162.5 nm

Terasz 16 nm

Tömegközlekedés könnyen elérhető.

Ideális választás egy család számára, akik egy kedves otthont keresnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1457 e Ft
1112 e Ft -31%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
204 M Ft m Ft
192.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

359 M Ft
5 szoba
310 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

315 M Ft
5 szoba
236 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

315 M Ft
5 szoba
236 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

194.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

119.9 M Ft
4 szoba
142 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

295 M Ft
8 szoba
285 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

475 M Ft
12 szoba
560 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

275 M Ft
4 + 2 szoba
300 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

119.9 M Ft
4 szoba
142 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

385.5 M Ft
6 szoba
300 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budaörs